Kulturní léto v Senátu

Kulturní léto v Senátu

Adresa:

Praha 1, Valdštejnské nám. 17/4

Termín: 2.5.2019 (čtvrtek) 26.9.2019
Vstupné:

zdarma

2květen čtvrtek 17:00

Žánr: koncertykoncerty


Ve čtvrtek 2. května 2019 startuje ve Valdštejnské zahradě další ročník cyklu koncertů Kulturního léta v Senátu. Vystoupení se budou konat pravidelně každý čtvrtek a vybraná úterý od 17:00 hod., a to v průběhu celého léta až do 26. září 2019. V rámci koncertů pro veřejnost představí jednotliví senátoři přes dvacet hudebních, pěveckých i tanečních souborů z různých částí republiky.

Prvním koncertem se návštěvníkům představí Pěvecký sbor Korálek z Mostu, který v Senátu zahraje pod záštitou senátorky Aleny Dernerové. V dalších týdnech bude následovat například Dívčí sbor Puellae Cantantes pod záštitou senátora Ladislava Chlupáče nebo Městská hudba Františka Kmocha Kolín z volebního obvodu senátorky Emilie Třískové.

V červenci návštěvníky svým elánem dále potěší Veselá muzika Ratíškovice z Moravského Slovácka, která přijede na pozvání senátorky Anny Hubáčkové. Srpen nabídne mezi jinými Kapelu Golf Louny, kterou představí senátorka Zdeňka Hamousová. Cyklus koncertů završí na konci září vystoupení Orchestru Základní umělecké školy Polná pod záštitou senátora Miloše Vystrčila.

Akce se konají za každého počasí. Vstup zdarma. Změny programu vyhrazeny.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kulturní léto v Senátu

Hotel Klarov Praha 1 - Malá Strana (139 metrů)

Best Western Premier Hotel Royal Palace Praha 1 (153 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Karlův most Karlův most Praha 1 (403 m)
Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (677 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (1 050 m)