Tváře etiky

Tváře etiky

Adresa:

Praha 1, Ostrovní 13

Termín: 16.9.2019 v 19:00 hod. (pondělí)
Vstupné:

volné

16září pondělí 19:00

Žánr: ostatní akce


Lidská slušnost – handicap, nebo výhoda? Aneb mohu přežít s etickými zásadami a morálním přístupem v této společnosti?

Přijďte diskutovat s Markem Orko Váchou. Setkání realizované ve spolupráci s ICF ČR, českou pobočkou Mezinárodní federace koučů, má dva záměry: představit člověka, který je vnímán jako představitel etického chování a jednání a současně člověka, který má v oblasti etiky schopnost sdílet s posluchači své znalosti a zkušenosti.

Jak vnímá dnešní společnost etiku, mravnost a morálku, jak může profese kouče být nápomocna k šíření etických, mravních a morálních hodnot a postojů. To jsou témata, která budou otevřena a v rámci kterých můžete klást své otázky.

Marek Vácha je římskokatolický kněz, teolog, přírodovědec, pedagog a spisovatel. Na akademické půdě působí ve funkci přednosty Ústavu etiky a humanitních studií 3. lékařské fakulty UK, kde je i předsedou akademického senátu. Ve skautu získal přezdívku Orko ze zkratky Orlí oko, kterou používá ve svém jménu.

ICF – International Coach Federation (Mezinárodní federace koučů) je největší profesní organizace koučů, sdružuje přes třicet tisíc profesionálních koučů téměř ze všech zemí světa.

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tváře etiky

Koruna Hotel Praha 1 (141 metrů)

Old Town Apartments - Prague Central Praha 1 (145 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (288 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (174 m)