Svatoludmilská pouť

Svatoludmilská pouť

Adresa:

Praha 9, Na Chvalské tvrzi 857/4

Termín: 15.9.2019
Vstupné:

0

15září neděle 08:30

Žánr: ostatní akce


Milí přátelé, v polovině září vás zveme na tradiční Svatoludmilský pouťový den plný zábavy! Těšit se můžete na nové stánky všeho druhu: domácí frgále, sirupy a marmelády, skvělou Kafekáru i zdravé mlsání, slané francouzské koláče quiche, ale i ručně vyráběné dárečky z cínu a skla, proutěné košíky, dřevěné věci, šperky i keramiku. Nebude chybět veselé pouťové divadlo, kolotoče, program pro děti či večerní koncert, tentokrát v podání Jana Spáleného.

A my se těšíme na vás! V diskuzi najdete odkazy na jednotlivé prodejce, podívejte se na jejich nabídku a určitě našemu pozvání neodoláte. Vstup na pouť na Chvalské tvrzi je ZDARMA! :)

Pouťový program: 8,30 hod. poutní bohoslužba v kostele sv. Ludmily 9,00 – 18,00 hod. výstava na Chvalském zámku: CHALOUPKA NA VRŠKU – pohádkový svět Šárky Váchové 10,00 – 18,00 hod. stánky s občerstvením všeho druhu: sladké i slané domácí dobroty, klobásy, pouťové frgále i svatební koláčky, pivo, víno i burčák, řemeslné stánky, pouťové atrakce a kolotoče. (Kolotoče jsou v provozu již od čtvrtka 12. 9.) 12,00 – 17,00 hod. středověké hrátky pro děti: střelnice, kolotoč na ruční pohon, kejklíři i flašinet 13,00 hod. pouťová pohádka na zámeckém nádvoří: Pohádka z budíku, hraje divadelní společnost Teátr Pavla Šmída, vstup zdarma 14,00 – 17,00 hod. program pro děti a rodiče na farní zahradě + obří nafukovadla, vstup zdarma 19,00 hod. koncert na zámeckém nádvoří: Jan Spálený & ASPM, jednotné vstupné v předprodeji 230 Kč, v den koncertu 280 Kč

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Svatoludmilská pouť

Pension U HastrmanaPraha (2.8 km)

Hotel Svornost PrahaPraha (3 km)

Hotel Marie-LuisaPraha (3.8 km)