Odhalená kabala

Odhalená kabala

Adresa:

Praha 13, Seydlerova 2835/4

Termín: 15.8.2019 15.9.2019
Vstupné:

80 Kč, snížené 40 Kč

15srp - 15zář celý den

Žánr: výstavyumění fotografie praha letní výstavy

Umělci: Vladimír Brunton


Vladimír Brunton je autorem světově originálního ručního zpracování fotoobrazu. Každá fotografie je výjmečným umělecký dílem. Díky zpracovaní starým, řemeslným způsobem, jaký se používal ve fotografii před 100 lety Vladimír vytváří unikátní obrazy na plátno, nebo ruční papír. Dělá ruční papíry až 2x2 metry, na které starými fototechnikami přenáší obraz sluncem – unikátní spojení těchto technologií umožňuje obrazu měnit vzhled podle prostředí, ve kterém je pověšen.

Kdo jsi? 
Odkud jsi přišel?
Kam máš namířeno?
Proč neustále po něčem toužíš a střídavě zažíváš utrpení a radost?

Výstava pojednává o nejstarších principech stvoření světa a evoluce života. Je to volné ztvárnění historie, současnosti a systému učení autentické Kabaly, jejíž počátky odhalení lidstvu jsou 6 tisíc let staré a pocházející z oblasti Mezopotámie.

Stejně, jako téma výstavy je jedinečné i zpracování obrazů. Fotokoláže několika snímků jsou přeneseny na ruční papíry formátu až 2 x 2 metry zvláštní fotografickou technikou, pomocí přírodních sloučenin a slunečního světla. Vlivem prostředí, ve kterém se hotové obrazy poté nacházejí se mění jejich vzhled, odstín a sytost a „žijí“ s okolím. Obraz přitom zůstává dlouhodobě stabilní, archivní kvality.

Každý obraz má krátké popisky, aby vizuální vjem byl správně pochopen ve vztahu k principům Kabaly.

Co je vlastně Kabala?

Na rozdíl od mystických směrů, které neprávem používají název Kabala, je původní, autentická Kabala vědou.

Její vysvětlení zákonů přírody a lidského vývoje je opřeno o důkazy a dosažené zkušenosti hlavních představitelů Kabaly. Popisují zákonitosti vyšších světů, které postupně poznávají, a které ovlivňují ten náš, fyzický.

Tato výstava by měla pomoci najít cestu ke Kabale, která vám odpoví na všechny otázky, které jste kdy v životě měli a hlavně – ukazuje návod, jak váš život v praxi změnit k lepšímu.

Kabala MANual.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea v Praze Akce v MČ Praha 13

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Odhalená kabala

Volcano Spa HotelPraha (545 metrů)

Villa Seven HillsPraha (4.2 km)

Villa St. TropezPraha (4.2 km)