Monkey´s Gym pořádá sportovní kroužky pro malé rošťáky!

Monkey´s Gym pořádá sportovní kroužky pro malé rošťáky!

Adresa:

Praha 9, Českomoravská 2420/15a

Termín: 2.9.2019 (pondělí) 2.2.2020

2zář - 2úno celý den

Žánr: sportpro dětikurzkroužek


Tělocvičny Monkey´s Gym zahajují v září opět sportovní kroužky, které budou děti bavit: Však už jejich názvy znějí slibně! Rošťáci, Šídla, Parťáci, Sporťáci… A zábavné a moderní je i prostředí: Monkey´s Gym jsou komfortní tělocvičny šité na míru dětem a vybavené pomůckami a nářadím určeným jen pro ně, jako jsou gymnastické kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné barevné a měkké cvičební prvky či horolezecká stěna.

Lektoři s dětmi cvičí podle speciálně vytvořené metodiky pro správný psychomotorický vývoj dětí, v malých skupinkách a tak, aby je pohyb bavil a získaly k němu lásku na celý život.

Kvalitní metodika výuky, zábavné prostředí i forma, malinké skupiny a individuální přístup, to je to, co tělocvičny Monkey´s Gym vystihuje. Děti tady cvičí ve skupinkách podle věku, aby se mohly co nejvíce rozvíjet. U těch nejmenších je kladen důraz na správný rozvoj dle věku a vývojových fází, až do 2,5 let cvičí ratolesti společně s rodiči. Děti mezi 2,5 a 3 roky se často od rodičů jen těžko odpoutávají. V kurzech Monkey´s Gym proto mohou být společně, aby děti získaly potřebnou jistotu a zvykly si pak na jiný způsob cvičení v lekcích bez rodičů.

Děti ve věku 4-7 let jsou většinou velmi živé, proto je jim určená metodika postavená na základech gymnastiky a atletiky, navíc doplněná o míčové a jiné sportovní hry, které jsou zaměřené na logické myšlení. Každá lekce má přesně stanovený program, který se v některých částech opakuje tak, aby děti vždy věděly, co je čeká. Pro děti ve věku 5-7 let je vhodné, aby dostaly obecné základy různých sportů, ale bez úzké specializace a nutnosti věnovat se konkrétnímu sportu intenzivně či závodně. V průběhu semestru v Monkey´s Gym se proto věnují fotbalu, basketbalu, házené, volejbalu, tenisu, hokeji, golfu, gymnastice, atletice… Všechny skupiny však mají jedno společné – v Monkey´s Gym je cvičení vždy především zábava bez tlaku na výkon nebo vítězství! Tělocvičny Monkeyˈs Gym najdete v Praze v obchodním centru Galerie Harfa, obchodním centru Šestka a v Baby Clubu Juklík ve Stodůlkách.

Kurzy v Monkey´s Gym začínají: 2. 9. 2019 a končí 2. 2. 2020.

Zkušební hodina je zdarma.

 

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

9únor neděle 16:00

Ubytování v okolí akce Monkey´s Gym pořádá...

Hotel Relax InnPraha (335 metrů)

A&O Hotel Praha Metro StřížkovPraha (2.4 km)

Hotel EhrlichPraha (2.6 km)