JAF 34 • vernisáž konceptu Empty •

JAF 34 • vernisáž konceptu Empty •

Adresa:

Praha 7, Tusarova 791/31

Termín: 18.9.2019
Vstupné:

zdarma

18září středa 18:00

Žánr: výstavy


Revoluce nebo evoluce? Inovativní projekt vystupující pod pseudonymem JAF 34 si Vás dovoluje pozvat na vyvrcholení audio-vizuálního konceptu Empty, které se uskuteční 18. 9. 2017 ve VNITROBLOKU v Praze. Ačkoliv kde kdo může říct, že žijeme v pokrokové a moderní době, tak na současném umění nic takového vidět není.

V čase uměle tvořené popkultury na zakázku, která je významově prázdná, se v Praze zrodil nápad na koncepční projekt umělce JAF 34. Ten si klade za cíl vytvořit futuristicky pojaté dílo s opravdovým sdělením a to za použití pestré škály nejrůznějších mediálních prvků. Žijeme ve 21. století, a zatímco se technologie a podoba světa rapidně mění a jde v před, umění by ve své evoluci nemělo zaostávat. Projekt tvoří hudební album, kde na každém tracku pracuje pod akronymem JAF 34 jiné složení hudebníků a utváří tak originální písně, které vypráví dohromady jeden příběh alternativě rockovým jazykem v kombinaci s elektronikou. Vizuální část projektu není pouze doplňkem, ale samostatným a suverénním významovým prostředkem, který je hudbě vyrovnaným partnerem. Záhadná hudební videa, velkoformátová chromová plátna a futuristické plakáty vytváří jeden pospolitý celek a nutí člověka k zamyšlení. Projekt JAF 34 vyvrcholí kombinací koncertu, vizuální show a výstavy 18. 9. 2017 ve VNITROBLOKU v Praze. Pokud dychtíte po originálním prožitku vymykajícím se všemu, co se na vás denně odevšad chrlí, nenechte si to ujít.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

1led - 31procelý den

1led - 31procelý den

6bře - 2liscelý den

Ubytování v okolí akce JAF 34 • vernisáž...

Výstaviště HolešovicePraha (1 302 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (2.2 km)

Žižkovská televizní věžPraha (2.3 km)