The Neighbourhood v Praze - přeloženo na 2022

The Neighbourhood v Praze - přeloženo na 2022

Adresa:

Praha 8, Pernerova 652/55

Termín: 9.10.2022
Vstupné:

990 Kč

9říjen neděle 20:00

Žánr: koncertyhudba koncert praha pop rock

Umělci: The Neighbourhood


Už ani nevíme, kolikrát jsme tenhle koncert přesouvali – ale těšíme se na něj stejně jako vy a nechceme o něj přijít. Uspořádat rozsáhlé evropské turné je pro americkou skupinu velikosti The Neighbourhood kvůli mnoha přetrvávajícím otazníkům stále nemožné. Místo toho, aby kapela své fanoušky napínala do poslední chvíle, rozhodla se koncert ještě jednou přesunout, aby do Prahy přijela v té nejlepší formě a všichni si mohli užít bezpečný koncert v patřičné atmosféře. Nové datum koncertu The Neighbourhood je 9. října 2022. Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je měnit. Pokud by vám nové datum nevyhovovalo, je možné vstupenky v místě nákupu vrátit do 7. srpna 2021. 

Americká alternativní poprocková skupina The Neighbourhood se vrátí po předešlém, beznadějně vyprodaném koncertě. Hudební dráhu odstartovali v roce 2011 a do povědomí se dostali debutovou deskou I Love You a dvakrát platinovým singlem Sweater Weather. Za celou dobu existence nepřestali udávat trendy a novým albem to jen potvrzují.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Neighbourhood v...

Wellness Hotel STEPPraha (415 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (3.2 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3.7 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3.7 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (4.7 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (2.7 km)