J. J. Jazzman & Barbora Wagnerová

J. J. Jazzman & Barbora Wagnerová

Adresa:

Praha 1, Národní 20

Termín: 11.6.2019

11červen úterý 21:00

Žánr: koncertyjazz


Přijměte pozvání do klubu, který je vyhledávanou kulturní památkou a který si po celou dobu existence zachovává jedinečný genius loci. Dejte si skleničku v tradičním Saxofon Baru, který nabízí nejrůznější drinky včetně piva čepovaného do zlatého saxofonu.

Jeden z deseti nejlepších jazzových klubů v celé Evropě. Revoluční hudební a divadelní scéna. Kulturní památka, nejstarší svého druhu ve střední Evropě. A hlavně místo, kde Vás čeká mezi hvězdnými hudebníky, prezidenty a dalšími vrcholnými osobnostmi veřejného života nezapomenutelný hudební zážitek.

Od svého založení v roce 1957 byl klub hlavním sídlem jazzu v celé ČR. Skutečné světové proslulosti ale dosáhl až po sametové revoluci pod záštitou přední umělecké agentury Pragokoncert Bohemia, který z jednoho ze tří nejstarších středoevropských klubů udělal světovou špičku a představil klub mezinárodnímu publiku i umělecké obci.

Roku 2016 ocenil britský list The Guardian Redutu jako jeden z deseti nejlepších jazzových podniků v celé Evropě a zařadil ji mezi elitní podniky svého druhu vůbec. Postupně se stalo víc než budova, je to pojem a část historie, kulturní památka zmiňovaná v profesionálních publikacích i v zahraničních filmech.

Klub leží v samém srdci Prahy, pár kroků od Národního divadla, Staroměstského i Václavského náměstí. Obsluhu zajišťuje vyškolený personál, samozřejmostí je možnost rezervování VIP míst, na kterých kdysi seděli Václav Havel a Bill Clinton. Pro příjemný odpočinek lze využít Saxofon bar, efektivně oddělený od hlavního sálu. Kromě luxusních vín včetně lahodného Cuvée Reduta nabídne ochotný barman pivo přímo ze saxofonu, sladký aperitiv nebo speciální Reduta koktejl, vše pro hostovo pohodlí a požitek.

Po zhasnutí světel se sál ponoří do intimního přítmí a všechny smysly se upírají na hudebníka, jehož tóny zní díky systému rezonančních tyčí nadpozemsky a nechají Vás zapomenout na čas, únavu i stres.

Vítejte v Redutě.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

21červenec úterý 20:30

Jazz revue

, Čechův most Koncert

23červenec čtvrtek 20:30

31srpen pondělí 20:30

Ubytování v okolí akce J. J. Jazzman & Barbora...

Grand Hotel Praha - Staré MěstoPraha (573 metrů)

Hotel Suite Home PraguePraha (580 metrů)

Hotel Majestic PlazaPraha (607 metrů)