Hilltop Hoods v Praze

Hilltop Hoods v Praze

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 704/36

Termín: 28.6.2023 v 20:00 hod. (středa)
Vstupné:

839 Kč

28červen středa 20:00

Žánr: koncertyHip hop/rap Praha

Umělci: Hilltop Hoods


Australská hiphopová kapela Hilltop Hoods vyrazí v roce 2023 na evropské turné. Mezi pouhými jedenácti zastávkami turné figuruje i pražský Lucerna Music Bar, kde se Hilltop Hoods představí 28. června. Jejich koncert v roce 2019 byl dlouho dopředu vyprodaný, doporučujeme tedy s nákupem vstupenek příliš neváhat.

Hilltop Hoods jsou jedna z nejoblíbenějších australských koncertních skupin. Letos nabídli fanouškům ochutnávku své nové hudby v podobě singlů Show Business feat. Eamon a A Whole Day´s Night feat. Montaigne & Tom Thum. Koncem roku 2022 odehráli v domácí Austrálii šest vyprodaných koncertů ve velkých arénách.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Hilltop Hoods is an Australian hip-hop group that formed in 1994 in Blackwood, Adelaide, South Australia. The group was founded by Suffa and MC Pressure, who were joined by DJ Debris after fellow founder, DJ Next, left in 1999.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hilltop Hoods v Praze

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (703 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (769 metrů)

The Emblem HotelPraha (849 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (674 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (469 m)