Krucipüsk v Praze

Krucipüsk v Praze

Adresa:

Praha 8, Pernerova 652/55

Termín: 23.4.2021
Vstupné:

450 Kč

23duben pátek 20:00

Žánr: koncertyAlternativní metal Pop music

Umělci: Krucipüsk


Koncert přeložen na 23. 4. 2021

KRUCIPÜSK SE DAL DOHROMADY S PRODUKČNÍ CREW ROCK FOR CHURCHILL, ABY SPOLEČNÝMI SILAMI ZORGANIZOVALI A ZAJISTILI ZATÍM NEJVĚTŠÍ SAMOSTATNÝ KONCERT TÉTO KAPELY KE 30 LETŮM EXISTENCE NA TÉTO PLANETĚ, KTERÝ PROBĚHNE 18. ŘÍJNA 2020 V PRAŽSKÉM FÓRU KARLÍN!

SMYSL TÉTO AKCE JE NAPROSTO JEDNODUCHÝ. BUDE TO VEČER SE SALVAMI KANÓNŮ NABITÝCH NEJPŘÍSNĚJŠÍMI KRUCITÓNY, BRILIANTOVÝM ZVUKEM A HVĚZDY ZASTIŇUJÍCÍ SVĚTELNOU SHOW, KTERÉ VÁS NEKOMPROMISNĚ, AŽ HYPNOTICKY, ZAVEDOU DO NEJTAJEMNĚJŠÍCH KOUTŮ VAŠICH DUŠÍ, ABYSTE BĚHEM DVOUHODINOVÉ PRODUKCE MĚLI MOŽNOST UVĚDOMITI SI, KDO JSTE, CO JSTE A PROČ TU JSTE.

PAKLIŽE SI TOTO UVĚDOMÍTE, PROŽIJETE SPOLEČNĚ S NÁMI FASCINUJÍCÍ VEČER PLNÝ NEBETYČNÉ, PRO NEPROZŘIVŠÍ NEPOCHOPITELNÉ, ZÁBAVY. 

Krucipüsk je česká hudební skupina, jejíž historie sahá až do roku 1991. Hraje převážně metal, thrash metal a hardcore. Jejími členy jsou Tomáš Hajíček, Jaroslav Gabriel, Richard Scheufler a Vojtěch Douda.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Krucipüsk v Praze

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 018 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 236 metrů)

Výstaviště HolešovicePraha (2.2 km)