Al Bano & Romina Power v Praze

Al Bano & Romina Power v Praze

Adresa:

Praha 7, Za elektrárnou 419

Termín: 26.11.2019
Vstupné:

990 Kč

26listopad úterý 19:00

Žánr: koncerty


AL BANO & ROMINA POWER - opět spolu a poprvé v Praze! Duo, jehož repertoár ovládla láska a štěstí, prostě Felicita. Nezapomenutelní a romantičtí umělci velkých světových scén, kteří vzkřísili své dřívější vzájemné, vroucí city! Stále dokáží vyprodat všechny své koncerty a další generace fanoušků si notují jejich písně. AL BANO a ROMINA POWER vystoupí za doprovodu orchestru v druhé polovině roku 2019 na úžasném koncertě v Praze!

Speciálně pro české diváky zde zazní takové hity jako: Felicita, Sempre sempre, Liberta, Ci Sara, Tu soltanto tu, Sharzan, Nostalgia Canaglia a mnoho dalších. AL BANO a ROMINA POWER se vrátili a triumfují jak v Evropě a Americe tak i v Asii. Dva koncerty, které uspořádali v Polsku v roce 2018 - ve Varšavě a Gdaňsku - byly bleskově vyprodány. Jejich příznivci jistě vycítili opětovné vzplanutí citů mezi těmito dvěma vynikajícími umělci, které předchozí rodinná tragédie bohužel rozdělila a bolestně vzdálila. Nyní znovu spolu! Společně se vrátili ke své životní lásce - hudbě.

Stále úžasně zpívají a vzbuzují ohromný zájem publika. Koncert dua AL BANO a ROMINA POWER, který se bude konat v roce 2019, bude prvním a jediným vystoupením tohoto italsko-amerického páru v Praze. Nenechte si ujít tento skvělý večer - plný vroucích vzpomínek, ale též nových, vzrušujících hudebních momentů.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Al Bano & Romina Power v...

Botel AlbatrosPraha (1 487 metrů)

EA Hotel Embassy PraguePraha (1 680 metrů)

Hotel Casa MarcelloPraha (1 786 metrů)