Motýlí cestovatelé

Motýlí cestovatelé

Adresa:

Praha 7, Trojská 800/196

Termín: 11.4.2019 26.5.2019
Vstupné:

150/75 Kč

11dub - 26kvě celý den

Žánr: výstavyFata Morgana motýli botanická zahrada pro děti


Víte, který motýlí druh uletí za život nejvíc kilometrů? A který se téměř nehne z místa? To, že také mezi motýly jsou velcí cestovatelé i peciválové, vám prozradí letošní výstava tropických motýlů ve skleníku Fata Morgana. Nejen děti, ale ani dospělí by si neměli nechat ujít letošní v pořadí již sedmnáctou výstavu exotických motýlů ve skleníku Fata Morgana.

Víte, že i mezi motýly jsou jak peciválové, již se za celý život nehnou z jednoho místa, tak i velcí cestovatelé, kteří uletí obrovské vzdálenosti? Vydejte se na cesty a poznejte svět z motýlí perspektivy. Pokud budete mít štěstí, spatříte na vlastní oči magický okamžik líhnutí motýlů z kukel umístěných v expozici.

Přijďte obdivovat jejich první vzlétnutí, ladný pohyb vzduchem i pestrobarevnou přehlídku motýlích křídel. Otakárci, babočky i noční martináči a mnoho dalších, celkem více než 5000 kukel 50 druhů motýlů, se objeví v plné kráse na pozadí tropické džungle.

Výstava se koná ve skleníku Fata Morgana od 11. dubna do 26. května denně mimo pondělí od 9.00 do 19.00 hodin. V rámci výstavy bude probíhat prodej pokojových i venkovních rostlin firmy Pokojovky.cz

Foto: Andrea Morkusová

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Galerie a muzea - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Motýlí cestovatelé

Hotel International PraguePraha (1 689 metrů)

Hotel MedaPraha (2.2 km)

Hotel DAPPraha (2.4 km)