Voayer Gallery

Voayer Gallery

Adresa:

Praha 1, Václavské náměstí 804/58

Termín: 5.4.2019 31.12.2020
Vstupné:

550 Kč

5dub - 31pro celý den

Žánr: výstavyumění nahota výstava praha voayer výstava skutečných nahých lidí


První galerie na světě se stálou expozicí skutečných nahých lidí.

Jak vznikal VOAYER:

V roce 2016 jsem několik měsíců žil v kanceláři. Dluhy, exekuce a množství jiných problémů, které máme mnozí, mě však neodradily od myšlenky, že když něco chci, tak to dokážu – stačí začít a pokračovat. Po dvou měsících kampaně jsem v září 2016 zrealizoval v Bratislavě první Výstavu nahých žen. Byla to zároveň první událost v mém životě, kterou jsem organizoval. Trvala jen dvanáct hodin a navštívilo ji více než sedm set nadšených návštěvníků.

O dva měsíce později jsem tento úspěch přetavil do neúspěchu druhé Výstavy nahých žen, kterou jsem také organizoval v Bratislavě. Kazilo se, co se dalo. Dokonce jsem čelil podanému trestnímu oznámení. Výstava trvala osmnáct hodin a navštívilo ji jen několik stovek lidí. Pro mě bylo podstatné, že opět nadšených.
Více o vzniku projektu VOAYER se dočteš v knize JÁ, VOAYER, která je dostupná ve všech knihkupectvích a na knižních e-shopech.

Ještě více jsem se zadlužil a několik měsíců se utápěl v těchto problémech. Nevzdal jsem se. Naopak. Rozhodl jsem se pokračovat a posunout se o level výše. V létě 2017 jsem uskutečnil první Výstavu skutečných nahých žen v České republice. Praha tuto událost přijala s otevřenou náručí. Výstava trvala osmnáct hodin a navštívilo ji více než 1500 nadšených návštěvníků.

Na jaře 2018 jsem uskutečnil Poslední Výstavu skutečných nahých žen a poprvé v úžasných prostorách Galerie Tančící dům. V prostorách, kde chce vystavovat své umění nejeden světový umělec. Výstava trvala třicet hodin. Navštívilo ji tisíce nadšených lidí.

Na podzim 2018 jsem opět v Praze zorganizoval další výstavu. Znovu první. První v rámci nového tématu. Tentokrát Výstavu skutečných nahých mužů. Trvala jen dvanáct hodin.

O akci jsme již napsali...

Galerie a muzea - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

10září úterý 19:00

9září pondělí 19:00

29čer - 31procelý den

Sklo jako umění

, Štefánikova 68/12 Výstava

Ubytování v okolí akce Voayer Gallery

Aparthotel Lenka Praha 1 (139 metrů)

Hotel Mušketýr Praha 1 (155 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (828 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (589 m)