Music Club Jilská 22 Otvíračka

Adresa:

Praha 1, Jilská 22

Termín: 15.2.2019 16.2.2019
Vstupné:

100

15únor pátek 21:00

Žánr: koncertyparty


Srdečně zdravíme všechny příznivce elektronické taneční muziky, parties a clubbingu. Rádi bychom Vás pozvali na velký otvírací víkend našeho nového klubu v centru Prahy. Music Club Jilská 22 je nový taneční klub s lounge zónou zaměřený převážně na elektronickou taneční hudbu v jejích nejrůznějších, povětšinou alternativních a klubových odstínech, ale nejen to.

Žánry jako house, techno, drum and bass ale i psy trance a acid jazz u nás jistě budou nacházet své pravidelné místo, to však neznamená že občas neuděláme i nějaký ten koncert anebo jiné vystoupení, produkci .. Pro tuto vyjímečnou příležitost jsme pozvali velmi speciálního hosta z New Yorku a Berlína a je nám ctí představit Vám eLBee Bad - The Prince of House Music. Tento dlouholetý producent a dj má na svém kontě téměř nekonečnou řadu skladeb, které si vždy našli cestu na ty nejprestižnější a nejžhavější taneční parkety planety, stejně jako nespočet djských setů. On je jedním z těch, kdo svou tvorbou a životem utvářel techno a house do podoby, jak je známe dnes. Je nám velkým potěšením i ctí, že ho můžeme touto formou přivítat v Praze, a že to bude zrovna on, kdo takto pokřtí náš nový klub. Doprovodí ho v tom nespočet místních známých a kvalitních djů. Otvírací víkend je připraven jako dvoudenní party přičemž páteční večer budeme mít regulérní djský marathon, kdy každý dj zahraje zhruba hodinový set zatímco v sobotu dáme djům větší prostor, aby mohli jít více do hloubky. Věříme, že si v útulném a stylovém prostředí našeho klubu, jednoho z nejstarších pražských sklepení adaptovaného na taneční klub s kvalitním zvukem si tuto party opravdu užijete.

Pátek 15.2. ELBEE BAD (New York/Berlin) Oldschool house set KIM PIXA BABE LN STANZIM NKYP AIRTO CRAZYHELENA (Austria-Bohemia) GREG XTA PUBLIC FOSE JOHN BELIEVE

Sobota 16.2. ELBEE BAD (New York/Berlin) Freestyle techno set NIKA 77 PAVEL KREJDL JOSS CROOKS ROBOT VILEM SPEJBL Po oba dny se dveře klubu otevřou ve 21 hodin a konec party je naprosto otevřený, takže možné je opravdu cokoliv. Vstupné je vzhledem k obsazení symbolické 100,- Kč a platí navíc na oba dva dny ( možná i 3)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

20prosinec pátek 19:00

X-Massacre

, Beranových 667 Koncert

2říjen středa 16:00

21září sobota 23:00

Ubytování v okolí akce Music Club Jilská 22...

Hotel U Kočků Praha 1 (31 metrů)

Residence Řetězová Praha 1 (99 metrů)