Český mejdan s Impulsem v Praze

Český mejdan s Impulsem v Praze

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 19.10.2019 v 18:00 hod. (sobota)
Vstupné:

640 Kč - 2 590 Kč

19říjen sobota 18:00

Žánr: koncertyRock Pop

Umělci: MandrageHana ZagorováMarek Ztracený


Nenechte si ujít tradiční Český mejdan s Impulsem, vrátí se “Hurikán“ Dalibor Janda, který zazpíval hned na prvním ročníku Českého mejdanu. Tentokrát sebou přivede i svou dceru Jiřinu Annu Jandovou. Radost máme také z opětovné účasti plzeňské skupiny Mandrage. Poprvé na pódiu Českého mejdanu s Impulsem zažijete legendu Hanu Zagorovou, jejíž vystoupení patří k těm nejoblíbenějším. Dalším nováčkem v mejdanové sestavě je Marek Ztracený, úspěšný interpret a autor, kterého si cení mimo jiné i hvězdný Karel Gott. Už brzy přibudou do hudební sestavy i další velká a zajímavá česká a slovenská jména, která zaručí divákům pětihodinového hudebního maratonu atraktivní podívanou a jedinečný hudební zážitek.

Kapela Mandrage, v jejíž středu stojí zpěvák Vít Starý, zahájila svoji hudební kariéru již roku 2004. Poprvé o sobě dala vědět širší veřejnosti hitem "Kapky proti slzám" roku 2007. Pak již nabrala jejich kariéra na obrátkách.
Hana Zagorová je jedna z největších hvězd české populární hudby, držitelka Diamantové desky Supraphonu. Hana Zagorová byla 16. dubna 2015 v rámci hudebních cen Anděl uvedena do síně slávy. Své první kroky směrem k...
Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Český mejdan s...

Hotel Relax Inn Praha 9 (415 metrů)

WELLNESS HOTEL STEP Praha 9 (428 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3.7 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (4.7 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (4.6 km)