Floex & Tom Hodge + Čáry života + Market v Praze

Floex & Tom Hodge + Čáry života + Market v Praze

Adresa:

Praha 1, Štěpánská 61

Termín: 13.2.2019
Vstupné:

předprodej 200 Kč, na místě 250 Kč

13únor středa 20:00

Žánr: koncerty


Tři výjimečné domácí hudební projekty představí tři mimořádné desky roku 2018. Stane se tak v rámci udílení Hudebních cen Vinyla 2018. S plnohodnotnými živými sety se 13. února představí:

Floex & Tom Hodge
Tomáš Dvořák alias Floex a britský producent Tom Hodge vydali v červnu tohoto roku novou desku A Portrait of John Doe. Skladby, které vznikly ve spolupráci se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu, na živých koncertech doprovází virtuální orchestr. Nenechte si ujít silný audiovizuální zážitek dua, které příliš často nekoncertuje.

Čáry života
Když se vloni po deseti letech rozpadla jeho domovská kapela Fiordmoss, obnovil multiinstrumentalista Jan Boroš svůj sólový jednočlenný projekt Čáry života a natočil s ním debutové album. Materiál z desky Stínítko sám charakterizuje jako „pomalé a smutné písničky o lásce“. Vysoce osobní příběhy se zde mísí s generační výpovědí o ztracených mladých lidech, kteří jen těžko shání peníze na nájem, křehká poetika desky stojí na inovativním lo-fi mixu elektronických a akustických nástrojů. Poslouchat Čáry života je jako číst deník introverta, který vůbec netuší, že se jeho intimní zpovědi dostanou do ruku někoho dalšího.

Market
Pražská pětice Market vtrhla na domácí scénu s nebývalou razancí, za jediný rok stihli vydat debutové singly, plnohodnotné album a pak příjemně překvapili posluchače naživo na letních festivalech. Jejich ambiciózní mix art-rocku, indie a popu na skvělé desce Art Star míří na spoustu cílů a většinu z nich i trefuje. Euforie puberty, úzkosti dospívání i městská paranoia, kterou lze setřást jenom tancem.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Floex & Tom Hodge +...

Apartments Václavské náměstí Praha 1 (30 metrů)

Capital Apartments Praha 1 (122 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (674 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (469 m)