Groove Dock - Jazz to Dance

Groove Dock - Jazz to Dance

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 9.2.2019
Vstupné:

150 Kč.

9únor sobota 22:00

Žánr: koncertyjazzlatino


Originální propojení jazzu s latinsko-americkými a africkými rytmy nabídne únorové vydání Groove Docku. Představí se DJské duo Cabaret Maňana, které patří už patnáct let ke stálicím české alternativní hudební scény, podpořené navíc bubeníkem a perkusistou Tomášem Kerlem.

Cabaret Maňana – DJské duo, které patří už patnáct let ke stálicím české alternativní hudební scény. DJ Pocoloco a DJane Orisha ve svých setech dokáží propojit jazz s latinsko-americkými rytmy, afrocuban s tropical a broken beatem, to vše s přesahy do moderní klubové produkce.

Tomáš Kerle – bubeník, perkusista a zasvěcený průvodce tradičními i moderními africkými rytmy. Znalosti a schopnosti čerpá z cest po subsaharské Africe, má za sebou pobyty v Guineji-Conkaře, Mali a učil se od velikánů afro hudby, jako jsou Ephraim Goldin, Sega Cissé nebo Sedou Balou. Je zakladatelem kapel Pararingapatam, Barati Squad a Marimba Mama, pořádá workshopy, sestavuje choreografie, je členem mezinárodního Allstar Refjudží Bandu a stálým spoluhráčem DJského dua Cabaret Maňana.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Groove Dock - Jazz to...

Hotel Balkán Praha 5 (146 metrů)

Mamaison Hotel Riverside Prague Praha 5 (152 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (965 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (885 m)