Ice Cold Only

Ice Cold Only

Adresa:

Praha 4, Ekonomická 955

Termín: 4.12.2018
Vstupné:

zdarma

4prosinec úterý 19:30

Žánr: divadlozdarma


Pokud jste neměli štěstí vidět nové představení herecko-improvizačního uskupení IMPRA Ice Cold Only v žádném z dříve avizovaném termínu, nemusíte smutnit. Hanny Firla a Ondřej Král se s ním vrací do Prahy, kde ho znovu uvedou 4. 12. v Praze v Klubu Blanice a zakončí tak celou svou tour po českých a moravských městech. Hanny Firla a Ondřej Král jsou kámoši z konzervatoře a po jejím absolvování se oba rozjedou na opačnou stranu republiky nakopnout svou kariéru.

Zatímco Hanny pokračuje v lovení zážitků a mejdanů, Ondra vyměnil tento život za domácí pohodu. Jediné, co je může dát zase dohromady, je dávný slib, který si dali – stvořit barové představení... „Dějově se hra odehrává v reálném baru, v několika rovinách a společně s Ondrou Králem v ní rozehráváme více rolí,“ slibuje zajímavou podívanou herec Hanny Firla. Ice Cold only je prvním kusem, který herci hrají podle scénáře.

Na režii se podílel Ladislav Karda a o živý hudební doprovod se stará Karol Komenda. Dveře Klubu Blanice se otevřou v 19.30 hod. a u vstupu na každého příchozího čeká welcome drink v podobě ledově namraženého Jägermeisteru. Představení začne ve 20.00 hod. a hned po něm bude následovat afterparty. Vstupné je zdarma. Herci z IMPRA vyrazili na ledově namraženou tour 29. října a od té doby tuto hru viděli diváci v Praze, Plzni, Pardubicích, Českých Budějovicích, Brně, Zlíně a Ostravě, kde měla být původně zakončena. Praha se tak může těšit na druhé a tentokrát již závěrečné představení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

5květen neděle 19:00

Aida

, Národní 1 Divadlo

26únor úterý 19:00

26únor úterý 19:00

La Traviata

, Křižíkova 10 Divadlo

18březen pondělí 19:00

Carmen

, Národní 1 Divadlo

Ubytování v okolí akce Ice Cold Only

A.V. Pension Praha Praha 4 (1 417 metrů)

Hotel Globus Praha 4 (1 980 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (7.4 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (7.6 km)