Groove Dock - Jazz to Dance!

Groove Dock - Jazz to Dance!

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 8.12.2018

8prosinec sobota 22:00

Žánr: koncertyjazz


Prosincový Groove Dock bude patřit našemu rezidentovi Mr. Ultrafinovi, multižánrovému Dj-ovi Martinovi Mikulášovi a brazilskému perkusistovi Dudu Moraisovi.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

DJ Martin Mikuláš – žánrově eklektický DJ, hudební sběratel, promotér a majitel recordshopu Phono.cz. Na DJské scéně se pohybuje více než deset let, stojí za několika pravidelnými klubovými projekty jako FunkopolisDanceteria a pořadu eStereona Rádiu 1.

Dudu Morais – brazilský perkusista, zpěvák a konstruktér perkusivních nástrojů. Lídr pražské latinsko-americké hudební scény, který spolupracoval například s Yvonne Sanchez, živými salsa projekty a je stálým a oblíbeným spoluhráčem DJů napříč všemi žánry od funku po drum´n´bass.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Groove Dock - Jazz to...

Hotel Balkán Praha 5 (146 metrů)

Mamaison Hotel Riverside Prague Praha 5 (152 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (965 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (885 m)