Světový den toalet v Prague Gallery

Světový den toalet v Prague Gallery

Adresa:

Praha 2, I. P. Pavlova 5

Termín: 19.11.2018
Vstupné:

Zdarma

19listopad pondělí 09:00

Žánr: výstavy


Světový den toalet se blíží. 19. listopad je každoročně zasvěcený místu, kam musel i císařpán pěšky. Právě ten by jistě měl ve své koupelně ten nejlepší dostupný záchod. V Prague Gallery se letos rozhodli, že u příležitosti tohoto dne pokřtí novou toaletu Cleanet Riva s integrovanou bidetovou sprškou, nejluxusnější WC, které je momentálně u společnosti LAUFEN CZ k dispozici.

„V naší galerii máme klozet Cleanet Riva na ukázku již od začátku roku. Novinkou ale je, že si jej naši návštěvníci budou moci osobně otestovat,“ říká Veronika Zavadilová, manažerka Prague Gallery, která vysvětluje, že vyzkoušení proběhne samozřejmě v naprostém soukromí a klidu. Cleanet Riva pak bude od 20. listopadu v běžném provozu pro všechny zájemce.

Světový den toalet se každoročně zabývá tématy kolem historie a kultury klozetů, ale i jejich rozdíly napříč zeměmi či palčivými otázkami ohledně hygieny například v zemích 3. světa. 19. listopad má za cíl šířit a oslavovat hygienu, upozornit na nedostatky, ale zároveň i ukázat, kam směřuje technologický vývoj v tomto oboru.

„Budoucností je samozřejmě maximální hygiena, předpokladem proto je, že se bude postupně upouštět od toaletních papírů a stále více přistupovat k očistě vodou, která je z hygienického hlediska nejvnodnější,“ upozorňuje Zavadilová na trend, který už je patrný především v moderních asijských metropolích.

Letošní den toalet v duchu moderního pokroku v Prague Gallery oslaví křtem nového WC pro veřejnost. Tím je Cleanet Riva, jediná toaleta se zabudovanou bidetovou sprškou, která používá vícestupňovou hygienickou koncepci. Cleanet Riva je pokroková hned v několika ohledech. „Veškeré technologie jsme dokázali zabudovat do uzavřeného keramického střepu, takže je od běžného záchodu naprosto k nerozeznání,“ upozorňuje managerka Prague Gallery na celokapotovaný design se skrytým přívodem vody i elektrickým napájením i na intiutivní chytré ovládání. Samotná toaleta je také velmi snadná na údržbu.

Od 19. listopadu bude toaleta oficiálně otevřena pro veřejnost a všichni zájemci si ji budou moci vyzkoušet kdykoli během otevírací doby. „Jedná se o novou toaletu pro zákazníky v naší galerii. Samozřejmostí je maximální soukromí, klid a dostatek času pro vyzkoušení všech pokročilých funkcí, které toaleta nabízí,“ uzavírá Zavadilová s tím, že v Prague Gallery jsou k vidění novinky značek Jika, Laufen a Roca.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Světový den toalet v...

Hotel Alton Praha 2 (46 metrů)

Hotel Raffaello Praha 2 (74 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 371 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (652 m)