Veletrh Uplatni.se udržitelně

Veletrh Uplatni.se udržitelně

Adresa:

Praha 7, U Výstaviště 21

Termín: 21.11.2018
Vstupné:

130

21listopad středa 09:30

Žánr: ostatní akceworkshopdesigndiskuzeveletrh


Uplatni.se a Institut cirkulární eEkonomiky vás zvou na Veletrh Uplatni.se udržitelně, který se koná ve středu 21.11.2018 v pražském Studiu Alta od 9:30 do 15:00. Cílem projektu Uplatni.se je propojit studenty a absolventy s firmami, které jim nabídnou stáž, práci, trainee program nebo téma na diplomovou práci. Veškeré firmy zapojené do projektu spojuje jedna věc a tím je závazek alespoň k jednomu z cílů udržitelného rozvoje od OSN.

Veletrh je právě o tom, propojit firmy a studenty a absolventy, networkovat, inspirovat se z pravdivých příběhů podnikatelů, kteří chtějí měnit svět k lepšímu, a nabrat zkušenosti a nápady na workshopech. Letošní pátý ročník bude zahájen panelovou diskuzí vedenou Soňou Jonášovou, zakladatelkou Institutu cirkulární ekonomiky. Diskuze bude na téma udržitelnosti a možnosti uplatnění v různých odvětvích. Můžete se těšit na 4 inspirativní hosty, kterými budou Lenka Mynářová, Michaela Thomas, Michal Kriška Dunajský a Jakub Sapák. Tito hosté budou kromě odpovědí na vaše otázky mluvit o následující témata: Jedním zadkem na dvou židlích: Příběh prvního českého spin-off univerzitního centra VUT. Aneb jak zůstat na akademické půdě a skloubit to s podnikáním. Hlavně slušně. Jak do každodenního byznysu zaimplementovat slušnost a přitom neztratit drajf a zakázky. Michaela Thomas, ředitelka designového studia Butterflies&Hurricanes, které pracuje slušně a cirkulárně. Vlastní cestou: Jakub Sapák a příběh čerstvě upečeného projektu SAACZECH aneb jak jsme desetinásobně podhodnotili poptávku a jaké je to být v kůži startupisty pracujícího na plný úvazek pro korporát. S velkým parťákem.

Lenka Mynářová, jednatelka firmy Nafigate Corporation představí jednu z nejnadějnějších českých inovací, která vyrábí z odpadního fritovacího oleje přírodní biopolymer a představí možnosti pro ty, kteří hledají uplatnění “pod křídly”. V rámci veletrhu budete mít možnost networkingu nejen s těmito hosty, ale také firmami, které se přijdou prezentovat a nabídnout možnosti získání praxe. Těšte se na JRK Česká republika, OSN Česká republika, Library of Things, BIC Brno a mnoho dalších. Po chutném obědě z lokálních surovin povedou zástupci INCIEN a IKEA workshop na téma vytvoření prototypu udržitelné společnosti. Cena registrace je 135,- a veškeré občerstvení je v ceně Pokud by se vaše firma ráda zúčastnila napište e-mail na: laura@incien.org Budeme se na všechny moc těšit! Tým Uplatni.se

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Veletrh Uplatni.se...

Residence VYSTA Praha 7 - Holešovice (76 metrů)

Hotel Olga Praha 7 (150 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2 km)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (2.2 km)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (2.8 km)