Vánoční koncert Big bandu Evropská

Vánoční koncert Big bandu Evropská

Adresa:

Praha 11, Malenická 1784

Termín: 11.12.2018
Vstupné:

150/100 Kč

11prosinec úterý 19:00

Žánr: popfestivalswingfilm


Pořad Jedenáctého na Jedenáctce tentokráte mimořádně v sále KC Zahrada

Třicetičlenné těleso mladých muzikantů a zpěváků pod vedením kapelníka Josefa Popelky ml. zahraje známé swingové i vánoční melodie.

Big Band Evropská je těleso sršící mladistvostí, elánem a radostí ze společného hraní. Vzniklo v roce 2014 jako nepovinný předmět na Střední pedagogické škole a Gymnáziu Evropská s estetickým zaměřením na Praze 6. Orchestr tvoří studenti, absolventi a přátelé školy a zkouší pod vedením kapelníka Josefa Popelky ml. – absolventa tohoto gymnázia s hudebním zaměřením, nyní studenta dirigování na Pražské konzervatoři. Zakladatelkou Big Bandu je houslistka Lenka Malá (učitelka hudební výchovy), v současné době na mateřské dovolené, ale o Big Band stále pečující a zajišťující hlavně organizační záležitosti a smyčcovou sekci.

Smyčce, flétny a klarinety dodávají zvuku tělesa na barevnosti a umožňují rozšířit repertoár o zajímavé swingové i filmové melodie.

Big Band hraje na plesech, svatbách, pořádá pravidelně Letní koncert na terase školy, je zván na různé festivaly např. Kavárny naživo, Zažij město jinak, nebo Jedenáctého na Jedenáctku na Praze 11.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha 11

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vánoční koncert Big...

A.V. Pension Praha Praha 4 (907 metrů)

Hotel Globus Praha 4 (1 636 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (7 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (7.2 km)