ČRo Festival 2018

ČRo Festival 2018

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 21.11.2018

21listopad středa 19:00

Žánr: festivalelektro


Ve spolupráci s Českým rozhlasem uvádíme jednodenní minifestival, který bude nahráván a vysílán do éteru, a v jehož rámci a v jeden večer zahrají tři skvělá hudební tělesa:

Shai Maestro Trio (IL)

Vynikající izraelský klavírista Shai Maestro je u nás dobře znám zejména z účinkování v triu kontrabasisty Avishaie Cohena. Již od roku 2011 ale vede své vlastní uskupení, se kterým vyvíjí komplexní hudební vizi, založenou na dokonalé souhře, triové improvizaci a nádherných kompozicích.

Get The Blessing (UK)

V roce 2000 vznikla v Bristolu čtyřčlenná kapela Get The Blessing, která si vytvořila jedinečný zvuk založený na dvou dechových nástrojích, elektronice a rytmice. Radostná kolektivní spontánnost, improvizace a dusající beaty tvoří základní kameny jejich hudby. Bubeník kapely Clive Deamer byl v roce 2017 na turné se skupinou Radiohead a také díky tomu má nyní Get The Blessing širokou mezinárodní fanouškovskou základnu.

Zorba že ja Buddha (CZ/SK)

Základ projektu Zorba že ja Buddha tvoří spojení dvou hudebních individualit: zpěvačky Ashley Sarah Abrman a baskytaristy Ondřeje Hausera. Spojením jejich hudebních vizí vzniká hybridní fúze elektroniky s akustickou muzikou. Instrumentační nezvyklost je ve zdvojené rytmické sekci: kapela má dvě bicí sady a dvě basové kytary.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce ČRo Festival 2018

Hotel Balkán Praha 5 (146 metrů)

Mamaison Hotel Riverside Prague Praha 5 (152 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (965 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (885 m)