Bára Basiková v Praze

Bára Basiková v Praze

Adresa:

Praha 5, Zborovská 7

Termín: 26.11.2018
Vstupné:

490 Kč

26listopad pondělí 20:00

Žánr: koncertyPop Rock


BÁRA BASIKOVÁ vydala po pěti letech nové album SLZY, které odehraje celé s novou kapelou na speciálním koncertě ve Futurum Music Baru. Studiová novinka reflektuje Bářinu zálibu v melancholické hudbě osmdesátých let, zejména tvorbě Depeche Mode, Cocteau Twins, Davida Bowieho a The Cure. Nabízí písně o lásce, vášni, zklamání, rozchodech, manipulaci, samotě, hledání životní cesty i vnímání krás tohoto světa. O nový repertoár se postarali Richard Ulrych (Nebezpečné známosti) a Luděk Fiala (Decline, p.m. band), kteří album zároveň produkovali. Texty ke třem skladbám jsou dílem Medy Věžnikové. Koncertní sestavu složenou z obou autorů alba doplní bubeník Tomáš Waschinger (p.m. band, ex-Lucie). V roli předkapel se představí skupiny obou autorů alba SLZY.

Nebezpečné známosti:
V hudbě Nebezpečných známostí uslyšíte spleť krásných zvuků kytar a syntezátorů podpořených strojovým tepem rytmiky i velké klenuté refrény zabalené do temně-romantického hávu s pocitovými texty. Kapela natočila svůj aktuální singl Gabriela v produkci Laca Lučeniče, legendy československé syntezátorové hudby.

Decline:
Kapela Decline dělala radost temnotářům už v 90.letech, po popových experimentech se na čas odmlčela, ale teď se vrací s novou energií a novým repertoárem.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bára Basiková v Praze

Mamaison Hotel Riverside Prague Praha 5 (95 metrů)

Hotel Balkán Praha 5 (235 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (916 m)
Novoměstská radnice v Praze Novoměstská radnice v Praze Praha 2 (1 061 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (762 m)