Koncert pro budoucnost - Praha

Koncert pro budoucnost - Praha

Adresa:

Praha 1, Václavské náměstí

Termín: 17.11.2019
Vstupné:

zdarma

17listopad neděle 16:30

Žánr: festival slavnosti zdarma 17. listopad


Sejdeme se 17. listopadu na Václavském náměstí. Znovu na místě, kde se psaly naše dějiny a kde před 30 lety započala nová cesta naší společnosti za svobodou a demokracií.

Koncert pro budoucnost je občanským setkáním a vyvrcholením akcí konaných v rámci Festival svobody 2019. Pod koněm nás čeká nabitý program plný koncertů a projevů nejznámějších osobností kulturního a veřejného života.

MODERUJÍ: Jindřich Šídlo a Zuzana Tvarůžková

VYSTOUPÍ: Mig 21, Tata Bojs, Buty, Vypsaná fiXa, Aneta Langerová, Vltava, Už jsme doma, Lenka Dusilová, Poletíme?, Bára Zmeková, Thom Artway, Circus Brothers či Skety

PROMLUVÍ: Michael Žantovský, Tomáš Halík, Šimon Pánek, Martin Mejstřík, Hynek Čermák, William Luers

PARTNEŘI: MKČR, MHMP, Sekyra Foundation, Nadace Avast, Česká televize, Český rozhlas, Pila Javořice, Nadace BLÍŽKSOBĚ, NFCP, Aktuálně.cz.

FESTIVAL SVOBODY je otevřené uskupení nezávislých občanských iniciativ a organizací pořádající akce k výročí 17. listopadu. Spojují nás hodnoty vázané k tomuto výročí a potřeba jejich přítomnosti v dnešní době. Každoročně pořádáme koncerty, průvody, besedy, happeningy a další akce po celé republice.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Koncert pro budoucnost -...

Tyn Yard ResidencePraha (760 metrů)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (834 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (898 metrů)