Národní Cirkus Originál Berousek - Praha Háje

Národní Cirkus Originál Berousek - Praha Háje

Adresa:

Praha 4, U Modré školy

Termín: 26.10.2018 25.11.2018

26říj - 25lis celý den

Žánr: ostatní akcecirkus rodina děti show


Praha 4 - Háje, U Modré školy

26. 10. - 25. 11.

Začátky představení:

Všední dny od 17:30 hod.

Sobota, státní svátky od 14:00 hod.

Neděle od 11:00 hod.

V pondělí a úterý cirkus nevystupuje !

Národní Cirkus Originál Berousek chová více než 100 kusů cizokrajných zvířat jako např. slony, velbloudy dvouhrbé, dromedáry, zebry, lamy, 5 druhů papoušků Ara, andaluzské, lipické a arabské plnokrevné koně, exotické krávy (tibetský jak, highlander, minizebu, buvol indický), strakaté oslíky, lamy nebo třeba mini shatlendské poníky... Samozřejmostí je tradiční chov mědvedů, který Národní Cirkus Originál Berousek proslavil nejvíce.

Jako jediní se můžeme pochlubit vlastním chovem medvědů, ale i velbloudů, lam, zeber a oslíků.

V drezurním umění patříme mezi světovou špičku a to především kvůli ojedinělé drezuře medvědů, zeber, volném výcviku arabských hřebců, asijských a arabských velbloudů, indických slonů, poníků a dalších zvířat.

Tým se skládá z artistů z celé Evropy.

Vystoupení – vzdušná akrobacie na vertikálním laně, největší drezúra exotů v Evropě, žonglérské vystoupení s tenisovými raketami a basketbalovými míči, akrobaté z Nairobi, drezúra 12 koní, plastická akrobacie, vysoká jezdecká škola, vystoupení s papoušky Ara, akrobacie na kolečkových bruslích, klaunské vystoupení a samozřejmě naše světoznámá medvědí revue.

Klademe velký důraz na vysokou profesionální úroveň a naše umělecká choreografie včetně celého programu se pravidelně mění každé dva roky.

Naše představení každoročně zhlédne více než 280 tisíc malých i velkých návštěvníků ve 197 reprízách. Na provozu celého cirkusového zázemí se podílí více než 50ti členný tým.

V našem cirkusovém objektu se nachází rozsáhlý ZOOPARK, který můžete shlédnout každý den.

Pevně věříme ve Vaši spokojenost a zároveň Vám chceme přislíbit, že společně s našim týmem se i do budoucna vynasnažíme uspokojit všechna Vaše očekávání a tím přispět k dalším návštěvám Vás a Vašich blízkých v Národním Cirkuse Originál Berousek.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce