Green Beauty Market: Přírodní kosmetika v Prague Gallery

Adresa:

Praha 2, I. P. Pavlova 5

Termín: 9.11.2018 10.11.2018

9lis - 10lis celý den

Žánr: festivaly


Dvoudenní festival zdravé péče o krásu pro veřejnost i odborníky se vrací do Prahy. Na dva dny, 9. a 10. listopadu 2018, propůjčí Prague Gallery, která celoročně nabízí výstavu značek Laufen, Roca a Jika, prostory pro Green Beauty Market. Největší pop-up obchod s přírodní kosmetikou v Evropě i přes svou velikost neztratil osobní atmosféru a návštěvníci si mohou produkty více než 60 různých vystavovatelů vyzkoušet v designovém prostředí koupelnových expozic. Vstup na celou akci je zcela zdarma.

Na festival dorazí zhruba 60 různých značek eko, natural, bio, fresh, vegan a cruelty free kosmetiky a doplňků. Součástí jsou i nové zahraniční značky, které  začínají  s prodejem i v České republice (havajská Honua Skincare, britské Evolve Beauty nebo americká Organic Essence).  Chybět samozřejmě nebudou ani české a slovenské značky jako jsou Yoni, Savon de Lisoleil, Prava já, Mark Face and Body a další.

Návštěvníci se mohou těšit na velice zajímavý program, každou půl hodinu se budou konat přednášky na nejrůznější témata. Vystoupí  i zahraniční host, Alessandra de Gregorio, zakladatelka britské biokosmetické značky Terre Verdi. Ta představí zákulisí výroby této známé nezávislé značky, která si zakládá na své biokvalitě. Připravena je také například přednáška o zákonných normách prodeje kosmetiky v České republice nebo o konzervaci BIO produktů. Součástí jsou i kreativní workshopy, například obličejová jóga s Michaelou Dombrovskou.  

Na Green Beauty Marketu samozřejmě nebude chybět ani vyhlášení vítězů cen Green Beauty Awards. Letos o nich rozhoduje odborná porota ve složení Cindy Kerberové z Vogue, Lucie van Koten z blogu Život podle Lucie, Michaely Deákové, redaktorky Moniky Grafkové a Andrei Mouaddab Vémolové. Kategorie, v kterých budou ceny uděleny jsou HAIR, BODY, FACE A MAKE-UP. Proběhne také návštěvnická volba ve všech čtyřech kategoriích.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

6červen čtvrtek 16:00

14srp - 1zářcelý den

Ubytování v okolí akce Green Beauty Market:...

Hotel Alton Praha 2 (46 metrů)

Hotel Raffaello Praha 2 (74 metrů)