Den duševního zdraví – Tantehorse v Café

Adresa:

Praha 4, Centrální park Pankrác

Termín: 10.10.2018
Vstupné:

vstupné dobrovolné

10říjen středa 19:30

Žánr: ostatní akcekabaretzdarmazdraví


Green Doors oslavuje Světový den duševního zdraví programem ve všech svých podnicích (Mlsná Kavka, V. Kolona a Café Na půl cesty).

K nám do Café přijde divadelní soubor Tantehorse, se kterým zažijeme FAMILY THERAPY/POSTAPOKALYPTICKÝ KABARET!

„KAŽDÝ CHYTÁME V ŽIVOTĚ BALANC, MY HO POMÁHÁME CHYTAT CELOROČNĚ, I VY MŮŽETE“

Snažíme se otevírat společenský dialog na téma duševního zdraví. Každý člověk bez rozdílu se snaží hledat rovnováhu a najít životní balanc. Ať máme nebo nemáme diagnózu.

Naše organizace se věnuje pracovní a sociální rehabilitaci pro lidi se zkušeností s duševním onemocněním. V tento den chceme lidem nabídnout možnost zamyslet se nad jejich chytáním balancu v životě. Den duševního zdraví si jako každý rok budeme připomínat na celém světě. Letošním posláním je poukázat na několik důležitých témat, které současnou společnost vystihují a nemá to dobrý dopad na jednotlivce. Doba je uspěchaná a tlak na každého je velký. Ať už se to týká jeho úspěchů v práci nebo v osobním životě, nedokonalost se nepromíjí a společnost je zaměřená na výkon. Mezi lidmi panuje napětí, neumějí si naslouchat a i přesto, že žijeme v úzkých vazbách vedle sebe, navzájem se odcizujeme.

Rádi bychom, aby se lidé (nejen) v tento den na chvíli zastavili a zamysleli se. Chceme lidi podpořit, aby se respektovali, více společně trávili čas, mluvili o svých pocitech a o svých potřebách a to nejen s blízkými. Rádi bychom lidi podpořili, aby budovali svou sociální síť, která je podpoří při chytání balancu.

Vstup na všechny akce je zdarma.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Den duševního zdraví...

Panorama Hotel Prague Praha 4 (346 metrů)

Hotel Pankrác Praha 4 (585 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3.7 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (3.2 km)