Kamil Střihavka & Leaders

Kamil Střihavka & Leaders

Adresa:

Praha 2, Francouzská 4

Termín: 20.11.2018

20listopad úterý 20:00

Žánr: koncerty

Umělci: Kamil Střihavka


Tradiční pražský listopadový koncert Kamila Střihavky se uskuteční 20. listopadu od 20:00 hod. v klubu Retro Music Hall. „Atmosféra tohoto speciálního listopadového koncertu je vždy výjimečná a neopakovatelná. Stejně, jako tradice, která se pro mě a mé fanoušky stala důležitou součástí, každoročního podzimu,“ říká Kamil Střihavka.

Tento exkluzivně jediný koncert v Praze navazuje na tradici, která započala před deseti lety právě ve zmíněném sále Retro Music Hall. Také letos si Kamil Střihavka se svou kapelou Leaders! připravil překvapení, které návštěvníci koncertu uvidí a uslyší až v Retru – jinak by to přece nebylo překvapení.

Kamil Střihavka oslovuje již dvě generace fanoušků. Český rockový Ježíš, majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu, člen Beatové síně slávy a frontman rockových kapel, jako Motorband, BSP, No Guitars!, Woo-Doo Band!, Leaders! a Supergroup – to je Kamil Střihavka. Nenechte si tento koncert a jeho neopakovatelnou atmosféru nabitou energií a poctivým pop-rockem ujít!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kamil Střihavka &...

Hotel AbriPraha (312 metrů)

Post Hostel PraguePraha (353 metrů)

Hotel Pure White****Praha (458 metrů)