Be happy s epi - Praha

Be happy s epi - Praha

Adresa:

Praha 3, Náměstí Jiřího z Poděbrad

Termín: 25.9.2018
Vstupné:

zdarma

25září úterý 14:00

Žánr: ostatní akcehudba happening hry a soutěže děti rodina zdarma


Na náměstí Jiřího z Poděbrad se 25. září od 14 hodin koná akce „Koncert ke dni epilepsie, aneb Be happy s epi“, která chce podpořit nemocné s epilepsií. Praha 3 se připojuje k Mezinárodnímu dni epilepsie koncertem a happeningem, který má za cíl informovat širokou veřejnost o této nemoci, která je i v 21. století stále opředena mnoha mýty.

„S epilepsií se v České republice potýká okolo 80 tisíc lidí. Je to nemoc, která přináší do života komplikované a nepředvídatelné překážky, ale přesto s ní lze žít důstojný a normální život. Je tedy možné lidi s epilepsií bez obav zaměstnávat,“ říká místostarosta Ivan Holeček.

Na náměstí Jiřího z Poděbrad vystoupí řada umělců, kteří chtějí podpořit boj proti epilepsii. Na pódiu se objeví František Nedvěd mladší a jeho band, zpěvák Jan Bendig, známý z show Česko Slovenská SuperStar, muzikálový matador Bohouš Josef, Michaela Nosková nebo nestor pop music Janek Ledecký. Před kostelem Nejsvětějšího Srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad proběhne také prezentace neziskových organizací. Bude připravený další doprovodný program a soutěže pro děti. Písničkami pobaví babypunková kapela Pískomil se vrací, pohádky slibuje vystoupení Divadla v pytli.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

11březen středa 20:00

Cabinet

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

29prosinec neděle 18:00

The Best Of Classics

, Náměstí Republiky 5 Koncert

16březen pondělí 20:00

Ubytování v okolí akce Be happy s epi - Praha

Hotel TaurusPraha (203 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (271 metrů)

City Crown HotelPraha (520 metrů)