Zažít město jinak - Praha Nové Butovice

Adresa:

Praha 13, Seydlerova

Termín: 15.9.2018
Vstupné:

zdarma

15září sobota 11:00

Žánr: ostatní akcehudba workshopy divadlo besedy společenské akce soutěže a hry gastronomie výstava blešák rodina děti zdarma


Zažijme Butovice jinak! Jsme parta sousedů žijících v Nových Butovicích. Protože to tu máme rádi, rozhodli jsme se přidat k iniciativě Zažít město jinak. V sobotu 15.9.2018 od 11:00 do 20:00 se tak bude v Seydlerově ulici konat sousedská slavnost. Naše snažení podpořila i radnice městské části Praha 13.

O co nám jde? Pojďme se jedno zářijové sobotní odpoledne setkat společně se svými sousedy, přáteli Nových Butovic, přáteli přátel Nových Butovic a dalšími :-), poznat se, popovídat, poslechnout hudbu, zahrát hry a taky něco dobrého sníst!

Program stále ladíme a budeme doplňovat, ale už teď se můžete těšit např. na hudební vystoupení kapely LIME DEZERT či pražské duo 20 Minutes.

Pro tancechtivé bude připravena lekce KUBÁNSKÉ SALSY. Zahrát si budete moct badminton, stolní tenis, šachy, čáru či frisbee, bude připraven lego koutek. Akci podpoří formou workshopu i nově otevřená prodejna galanterního zboží STOKLASA a dlouholetá místní firma HAYASHI.cz .

O pivko se postará místní POHODA hospoda&bar, řeznictví MASOLOGY.cz zase zajistí hotdogy a restaurace Trifot pro vás připraví palačinky.

Jsou to sousedské slavnosti, a tak uvítáme, pokud i vy sami něco upečete či připravíte a přijdete se podělit s ostatními ;-) !

Pokud vás Zažít Nové Butovice oslovuje a měli byste chuť nám s tím pomoci, uvítáme jakoukoliv drobnou pomoc – točit pivko, dopoledne rozložit a večer sklidit lavice, vystřídat někoho u stánku, zorganizovat nějakou hru ….. cokoliv se počítá. Dejte nám případně vědět na číslo 777323065 nebo na email: ales@masology.cz

Současně prosíme obyvatele Seydlerovy ulice o toleranci a pochopení ohledně částečného záboru a předem děkujeme, že svá auta přeparkujete jinam.

Těšíme se na setkání v září!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zažít město jinak -...

Pension Karel Praha 5 (1 194 metrů)

Hotel Ambra Praha 5 (1 612 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (5.7 km)
Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (5.8 km)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (5.4 km)