Zažít město jinak - Praha náměstí Svatopluka Čecha

Zažít město jinak - Praha náměstí Svatopluka Čecha

Adresa:

Praha 10, náměstí Svatopluka Čecha

Termín: 15.9.2018
Vstupné:

zdarma

15září sobota 14:00

Žánr: ostatní akcehudba workshopy divadlo besedy společenské akce soutěže a hry gastronomie výstava blešák rodina děti zdarm


Klidná rodinná zóna s programem pro děti, živou hudbou, občerstvením a večerním ohýnkem. Z umělců letos přislíbili účast orchestr Šarbilach, který se věnuje interpretaci tradiční židovské hudby, komorní sestava skupiny Missa (Karel Kryl revival), skupina Collectors, zpěvačka Barbora Sára a pro děti zahraje LaŠkola. Pro děti chystáme vloni osvědčenou obíhací hru po stanovištích s odměnou na konci, loutkové divadélko, anglické divadélko jazykové školy Kids&Us, plackovací dílničku streetworku Beztíže, pro děti i dospělé si Iva Baltaretu připravila linorytovou dílnu „mapa mého místa“ a chystáme i další výtvarné dílničky, čtecí koutek Česko čte dětem, ping pong, trampolínu atd.

Občerstvení pro Vás opět zajistí živnostníci z náměstí a přilehlých ulic, především okolní kavárny.

Večer si opečeme buřty na ohýnku a koukneme se na film na schodech kostela.

Akce je nevýdělečná a je zdarma pro návštěvníky i účastníky. Celá stojí na naší touze setkat se a udělat si na „našem“ náměstí příjemné odpoledne. Ale každý rok věnujeme kompletní výtěžek z bazárku na dobročinný účel (i letos pro Nadační fond Pečovatel). Součástí programu je vždy také zamýšlení se nad osudem a budoucností náměstí. Minulý rok jsme během akce prezentovali návrhy odborníků na změny ve strategii údržby zeleně na Náměstí Svatopluka Čecha a dali jsme návštěvníkům možnost se k jejich návrhům vyjádřit. Výsledky ankety jsme pak použili jako podklad pro jednání s úředníky na radnici Prahy 10. Zajímá Vás jak to dopadlo? Chcete vědět, co se už brzy na „Čecháči“ změní?

Přijďte se letos podívat! Začínáme ve 14:00 a končíme před desátou večerní.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 10 Akce v MČ Praha 10

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zažít město jinak -...

Hotel Sieber Praha 3 (969 metrů)

Aparthotel Geo Praha 3 (985 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 497 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (1 980 m)