Zažít Břevnov jinak - Praha

Zažít Břevnov jinak - Praha

Adresa:

Praha 6, Pod Marjánkou 1906/12

Termín: 21.9.2019
Vstupné:

zdarma

21září sobota 13:00

Žánr: ostatní akcesousedské slavnosti hudba workshopy divadlo besedy společenské akce soutěže a hry gastronomie rodina děti zdarma


Loňské sousedské setkání se povedlo a vzpomínali jsme na ně ještě dlouho. Pojďme spolu zase zabydlet prostor před poliklinikou, Břevnované!

*Sousedé - návštěvníci*
Třetí zářijovou sobotu doražte před polikliniku. Dáme si něco dobrého k jídlu i k pití. Bude na co koukat i co poslouchat. Probereme budoucnost naší čtvrti. Zasoutěžíme si a necháme naše děti dovádět i tvořit. Vylezeme na střechu polikliniky. Odneseme si břevnovské suvenýry. Vyfotíme se.

*Podnikatelé a živnostníci*
ZBJ je skvělá příležitost potkat své zákazníky a oslovit nové. Ozvěte se nám! Společně vymyslíme nejlepší způsob, jak vás představit vaší čtvrti.

*Hledáme břevnovské klenoty*
Na Břevnově je jistě spousta zajímavých lidí, o kterých nevíme. Máte nápad nebo téma, které patří na sousedskou akci? Umíte něco, co chcete ukázat ostatním? Podělte se o své umění nebo znalosti. Teď je pravá chvíle vytočit číslo nebo napsat e-mail, abychom se o tom mohli poradit. Haló, těšíme se na Vás!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zažít Břevnov jinak -...

Restaurant a hotel NebozízekPraha (2.4 km)

The Golden Wheel HotelPraha (2.4 km)

Villa St. TropezPraha (3.3 km)