Zažít Břevnov jinak - Praha

Zažít Břevnov jinak - Praha

Adresa:

Praha 6, Pod Marjánkou 1906/12

Termín: 15.9.2018
Vstupné:

zdarma

15září sobota 13:00

Žánr: ostatní akcehudba workshopy divadlo besedy společenské akce soutěže a hry gastronomie výstava blešák rodina děti zdarma


6. ročník sousedské slavnosti na Břevnově
sobota 15. září od 13 hodin | poliklinka Pod Marjánkou & okolí

Břevnov je město snů a žijí zde lidé všech věků a zájmů. Ti všichni se sejdou jako dobří sousedé a zažijí Břevnov jinak – máme totiž zajímavost pro každého. Tak dejte na chvíli každodenní starosti stranou a přijďte si pro spoustu zážitků… anebo někomu věnujte ty své :-)

Co se chystá:

O kulturní dění na pódiu se postará komunitní centrum Nesedím, sousedím, které připravilo program na celé odpoledne. Pro tvůrčí děti i dospělé budeme mít několik dílen. Přijďte vyrábět loutky s Danielou Klimešovou, malovat na textil s Anetou Machálkovou – Ornamentic, navštivte sítotiskovou dílnu nebo výtvarné dílny Ateliéru Kaštan. K otevřenému mikrofonu zve všechny děti Matěj Hilský aka Mc Praguematic! Své programy budou prezentovat také taneční škola Astra Praha anebo Kino Dlabačov.

Kdo dává přednost klidu a relaxaci, nechť vyhledá jógový dýchánek studia Bodhi Yoga. Kdo chce protáhnout nohy, může se připojit k výpravě na střechu polikliniky v doprovodu architekta Michala Volfa. Zažijte netradiční pohled na Prahu!

I letos budeme soutěžit! Nenechte si ujít variaci na tradiční Běh do schodů pro sportovce všech věků. Slavnostně také uvádíme soutěž pro všechny vážené břevnovské psy a jejich páníčky, Břevnovský voříšek. Soutěž proběhne ve spolupráci s obchodem Chovatelská archa. Majitelka obchodu Gabriela stane v porotě a věnuje ceny pro vítěze a dobroty pro zúsčastněné psy.

Pozor všem gurmánům a mlsným jazýčkům, chystá se Pomazanice aneb soutěž o nejlepší pomazánku. Partnerem soutěže je oblíbený obchod Moje Kredenc, který věnuje skvělé pečivo na soutěžní ochutnávku a zástupci obchodu také stanou v porotě,

Nezapomnělo se ani na dobré jídlo a pití. Těšit se můžete na svěží nabídku Bistro 8, oblíbeného břevnovského vepře anebo na řecké speciality, které servíruje pan Konstantinos z oblíbeného obchodu Greek Life. Vynikající pivo přiveze Klášterní pivovar Strahov.

Své milé aktivity představí dobročinný obchod Cesta domů nebo klub Hnízdo. Všichni, kteří rádi objevují poklady, si přijdou na své v sousedském bazaru – k návštěvě antikvariátu a blešáku srdečně zve Andula Hradilková. K mání budou také textilní výrobky od Evulekotule.

U info stánku spolku Pro Břevnov radičně se můžete dozvědět o tom, co aktuálně hýbě Břevnovem. Bude se vám věnovat Michal Volf a Josef Filip. Nenechte si ujít již tradiční akci Společná fotka Břevnovanů v parku na schodech naproti poliklinice – fotí Jan Hromádko, buďte tam všichni!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

26leden sobota 20:00

Cabinet

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

10březen neděle 20:00

Black Box

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

23leden středa 19:00

Ubytování v okolí akce Zažít Břevnov jinak -...

Hotel U Sládků Praha 6 (179 metrů)

Hotel Markéta Praha 6 (377 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (2.5 km)
Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (2.5 km)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (3 km)