Náplavka poslední léta ožila, bohužel ale až tak, že tam obyvatelé z Podskalí již prakticky nechodí. Proto se spolek Hraběnka z Podskalí pokusí alespoň na jeden den Náplavku u Výtoně (zhruba kde ustí na Náplavku ulice Plavecká) přeměnit v prostor, kde se mohou u velkého stolu potkat místní s přespolními a vzájemně se komorně bavit a užít si kdysi tak romantického místa u Vltavy. „Základnou“ bude dlouhý jídelní stůl s bílým ubrusem a židlemi, který bude postupně zaplňován pochutinami Podskaláků a dobrým pitím. Těšit se můžete i na kulturní program, který budeme postupně zveřejňovat.

Pokud tak jako my patříte k těm, pro které již dnešní Náplavka není, nemáte rádi obří akce, koncerty a neúměrnou komercionalizaci místa, přijďte v rámci akce Zažít město jinak 15. září odpoledne na sousedskou slavnost.

Budeme rádi, když ke stolu přinesete i nějaké vaše kulinářské výtvory, prostě tak, jak to u sousedských slavností bývá. O dobré pití se postará bar Podskalského amateura, víno nám poskytne vyhlášený Obchod vínem z Podskalské ulice a pro mlsné jazýčky připraví dobroty Café AdAstra.

Pokud máte nápad, jak se zapojit do programu, nebo víte o někom ze sousedství, kdo by chtěl, ozvěte se nám: 736 181 391 / jcieslar@seznam.cz.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

26leden sobota 20:00

Cabinet

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

10březen neděle 20:00

Black Box

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

24leden čtvrtek 19:00

Ubytování v okolí akce Zažít město jinak -...

Hotel Praha 2 (113 metrů)

Hotel General Praha 5 (392 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Novoměstská radnice v Praze Novoměstská radnice v Praze Praha 2 (1 031 m)
Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (1 296 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (1 339 m)