Zažít město jinak - Praha Petrské náměstí

Adresa:

Praha 1, Petrské náměstí

Termín: 15.9.2018
Vstupné:

zdarma

Žánr: ostatní akcehudba workshopy divadlo besedy společenské akce soutěže a hry gastronomie výstava blešák rodina děti zdarma


Letos podruhé zažijte Petrskou čtvrť jinak! 15. září se k životu proudí dvě lokality jen pár kroků od sebe. Petrské náměstí a útulný dvorek v Soukenické ulici č. 15.

Petrské náměstí letos zaplníme živou hudbou, divadlem pro děti a krajinně architektonickou instalací Ateliéru YYYY. Po celou dobu bude probíhat rostlinný swap neboli volná výměna řízků, nechtěných výpěstků i semínek, které třeba už nechcete, nebaví vás nebo se domů nevejdou a pro milovníky módy i swap s oblečením.

V Soukenické 15 je ukryt malý dvůr pod fíkovým stromem. Zveme všechny sousedy, aby zažili jeho poklidnou a pohodovou atmosféru. Kdo přijde, může se těšit na muziku, něco dobrého na zub, divadlo i možnost prověřit svou zručnost. V průběhu soboty budou totiž na dvoře probíhat rukodělné dílny, bude se hrát divadlo, do kterého se mohou zapojit i návštěvníci. Velkým zážitkem pro všechny pak může být i hudba v průřezu stoletími, konkrétně pak možnost vyzkoušet si hru na různé dnes už skoro zapomenuté hudební nástroje. A aby netrpělo naše tělo, budeme moci vyzkoušet někdy i netradiční pokrmy z různých krajů či konců světa.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

21leden pondělí 20:00

Cabinet

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

10březen neděle 20:00

Black Box

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

21leden pondělí 19:00

Ubytování v okolí akce Zažít město jinak -...

Hotel CLEMENT Praha 1 (107 metrů)

Boutique hotel MOODs Praha 1 (118 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (559 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (950 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 421 m)