Dead Can Dance v Praze

Dead Can Dance v Praze

Adresa:

Praha 4, 5. května 65

Termín: 27.3.2021
Vstupné:

990 Kč – 2 190 Kč

27březen neděle 19:00

Žánr: koncertyDark wave World music Art rock Avantgarda Gothic rock


Žánrově nezařaditelní Dead Can Dance, jedna z nejpozoruhodnějších formací hudební historie posledních čtyř dekád, se po vyprodaném koncertu vrací do Prahy. A to hned dvakrát. V sobotu 27. a v neděli 28. března 2021 vystoupí v Kongresovém centru. O výjimečnosti této australské kapely jsme se mohli naposledy přesvědčit v loňském roce, kdy byl jejich pražský koncert vyprodaný během dvou hodin.

Magický kontraalt Lisy Gerrard prolínající se s barytonem Brendana Perryho vytváří neslýchanou hudební alchymii, inspirovanou různými hudebními a duchovními kulturami. V jejich hudbě se odráží pohanské rituály a hudba přírodních národů, středověké chorály i evropské, středovýchodní či latinskoamerické folklórní tradice. Výsledkem je uhrančivá hudba, která je navzdory názvu kapely oslavou hudby i života v té nejryzejší podobě.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dead Can Dance v Praze

Union Hotel PraguePraha (431 metrů)

VIPliving HouseboatPraha (751 metrů)

Royal Court HotelPraha (945 metrů)