Benny Benassi v Praze

Benny Benassi v Praze

Adresa:

Praha 1, Václavské námestí 21

Termín: 8.9.2018
Vstupné:

500 Kč

8září sobota 22:00

Žánr: koncertyElektronická taneční hudba House music Electro house Progresivní house Microhouse


Po dlouhých letech čekání se do ČR vrací legendární italský DJ a producent, držitel ocenění Grammy, zakladatel žánru hypnotech a především autor megahitu „Satisfaction“ – Benny Benassi, aby zazářil v klubu Duplex na Václavském náměstí v rámci nové koncepční noci Duplex Presents, která vám pravidelně přiveze ty největší hvězdy světové electronic music!

Benny Benassi je uznávaný DJ a producent z Itálie. Jeho jméno není třeba moc dlouze představovat. Když se vysloví jeho jméno, tak se snad každému z nás vybaví jeho megahit Satisfaction, který vznikl ve spolupráci s jeho bratrancem Allem Benassim. Tento hit atakoval přední příčky světových hitparád a stal se například číslem 1 ve Francii a na druhém místě se umístil v UK a Německu. V průběhu let si tak Benny Benassi vybudoval své jméno díky autentickému soundu a vyrostl z klubového DJe do krále světových festivalů.

Benny Benassi vystoupí v pražském Duplexu 8. září, což je neuvěřitelných 12 let od jeho posledního vystoupení v České republice, které proběhlo v brněnském Bobycentru v rámci halové párty Cybertronic, kde ho na hlavní stage doplnil také Mauro Picotto. Jako support DJs se představí zástupci české scény, které postupně odtajníme na Facebookové události.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

4duben čtvrtek 20:30

Ubytování v okolí akce Benny Benassi v Praze

Hotel Meran Praha 1 (68 metrů)

Capital Apartments Praha 1 (75 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (535 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (562 m)