Radotínské burčákobraní - Praha

Radotínské burčákobraní - Praha

Adresa:

Praha 16, K Lázním 9

Termín: 12.9.2020
Vstupné:

zdarma

12září sobota 14:00

Žánr: burčák víno gastronomie hudba festival zdarma Praha rodina děti divadlo


I přes zavedení dalších možných opatření v prevenci proti koronavirové nákaze v následujících dnech je připravován 12. ročník RADOTÍNSKÉHO BURČÁKOBRANÍ, který se uskuteční v sobotu 12. září od 14 hodin před radotínskou radnicí na náměstí Sv. Petra a Pavla. Kromě lahodného burčáku se můžete těšit i na kulturní zážitek. Do Radotína dorazí zpěvačka Jitka Zelenková, Swing Melody Sextet, Honza Kalousek a cimbálová kapela Roberta Kováče.

Akci tradičně pořádá Městská část Praha 16 ve spolupráci s Českým archivem vín, mimo jiné organizátorem jedné z nejprestižnějších soutěží v ČR ,,Vinaře roku“. K ochutnávce budou připraveny burčáky od moravských vinařů, vína a další gastronomické specialitky a pochutiny. V průběhu večera se vyhodnotí nejlepší burčák. Anketní lístky jsou slosovatelné a vítězové mohou vyhrát krásné ceny. Pro děti bude připraven nekvašený mošt, ale i pohádkový stan, ve kterém vystoupí Divadlo Kaká.

Program:

14.00 hod.: Cimbálová kapela Roberta Kováče
16.00 hod.: Swing Melody Sextet
18.30 hod.: Vyhlášení ankety o nejchutnější burčák a předání věcných cen
19.00 hod.: Jitka Zelenková
20.30 hod.: Jan Kalousek s kapelou

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha 16

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Radotínské...

Villa Seven HillsPraha (6.8 km)

Volcano Spa HotelPraha (7.3 km)

VIPliving HouseboatPraha (9.8 km)