Městečko volného času - Praha

Městečko volného času - Praha

Adresa:

Praha 14, Arnošta Valenty 1004/1

Termín: 14.9.2019 v 14:00 hod. (sobota)
Vstupné:

zdarma

14září sobota 14:00

Žánr: festival volný čas děti rodina divadlo sport výtvarné dílničky koně tanec zdarma


Přijďte se jako každý rok pobavit s celou rodinou na hravé odpoledne na Městečku volnočasových aktivit, které pro vás pořádá MČ Praha 14 ve spolupráci s aktivními spolky a kluby na naše území.

V parku U Čeňku se na vás těší jejich zástupci a mají pro vaše děti připravenu pestrou nabídku na trávení volného času. Na místě si můžete vyzkoušet kontaktní sporty, tanec či jízdu na koni, můžete cvičit psa, tvořit v dílničkách nebo uzlovat s Rangery. Všechny aktivity jsou letos zároveň propojeny soutěží, kde každý získá alespoň malou odměnu.

Celé odpoledne budou probíhat na podiu ukázky činnosti klubů, divadlo Karla Zimy a Jarmila Škvrny představí nejmladšímu publiku pohádku a budete mít možnost slyšet úvodní písně muzikálu, který vzniká pod taktovou spolku Srdíčka. Již druhým rokem bude rodičům k dispozici poradenský stan se zkušeným pedagogickým personálem pro radu z prostředí učení, školy, soustředění či logopedie. V neposlední řadě se již tradičně setkáte s kampaní Respektuj 18!, která cílí na dospělé, aby se zamysleli nad možnostmi přístupu mladých k alkoholu a nad vlastním postojem.

Aktivní odpočinek pro celou rodinu, pohoda a především možnost výběru kroužku pro vaši ratolest, je nabídka, kterou vám Městečko opakovaně přináší. Těšíme se i na vás!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Městečko volného...

Hotel Svornost Praha 9 (1 422 metrů)

Penzion Český Statek Praha 9 (1 541 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (8.8 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (10.3 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (9.9 km)