Městečko volného času - Praha

Městečko volného času - Praha

Adresa:

Praha 14, Arnošta Valenty 1004/1

Termín: 14.9.2019
Vstupné:

zdarma

14září sobota 14:00

Žánr: festival volný čas děti rodina divadlo sport výtvarné dílničky koně tanec zdarma


Přijďte se jako každý rok pobavit s celou rodinou na hravé odpoledne na Městečku volnočasových aktivit, které pro vás pořádá MČ Praha 14 ve spolupráci s aktivními spolky a kluby na naše území.

V parku U Čeňku se na vás těší jejich zástupci a mají pro vaše děti připravenu pestrou nabídku na trávení volného času. Na místě si můžete vyzkoušet kontaktní sporty, tanec či jízdu na koni, můžete cvičit psa, tvořit v dílničkách nebo uzlovat s Rangery. Všechny aktivity jsou letos zároveň propojeny soutěží, kde každý získá alespoň malou odměnu.

Celé odpoledne budou probíhat na podiu ukázky činnosti klubů, divadlo Karla Zimy a Jarmila Škvrny představí nejmladšímu publiku pohádku a budete mít možnost slyšet úvodní písně muzikálu, který vzniká pod taktovou spolku Srdíčka. Již druhým rokem bude rodičům k dispozici poradenský stan se zkušeným pedagogickým personálem pro radu z prostředí učení, školy, soustředění či logopedie. V neposlední řadě se již tradičně setkáte s kampaní Respektuj 18!, která cílí na dospělé, aby se zamysleli nad možnostmi přístupu mladých k alkoholu a nad vlastním postojem.

Aktivní odpočinek pro celou rodinu, pohoda a především možnost výběru kroužku pro vaši ratolest, je nabídka, kterou vám Městečko opakovaně přináší. Těšíme se i na vás!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Městečko volného...

Wellness Hotel STEPPraha (6.2 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (8.3 km)

Top Hotel PrahaPraha (8.5 km)