Nenechte si ujít netradiční zážitek na samém sklonku prázdnin. V sobotu 29. srpna o HRADOZÁMECKÉ NOCI pro Vás otvíráme novou interaktivní výstavu s názvem LEONARDO, která zavede do světa umění a vynálezů slavného italského génia da Vinciho. Výstavou i zámkem děti i dospělé provede nadaný zámecký malíř Leonardo a na nádvoří se o nevšední atmosféru postará skupina Aventyr, parta všestranných umělců. Na děti čeká novocirkusový workshop a na všechny skvělá podívaná s ohněm, kejklemi, tancem i akrobacií okořeněná příběhem autora Mona Lisy.

Přijměte, prosím, pozvání do světa slavného Leonarda da Vinciho!

19:00 hod. Kejklířské představení skupiny Aventyr na zámeckém nádvoří. Tanec, akrobacie, oheň, kejkle i nový cirkus – to vše nabídne podvečerní vystoupení všestranných umělců ze skupiny Aventyr. Odvážné děti mohou přijmout výzvu – stát se na chvíli kejklířskými učni a užít si tak vystoupení doslova na vlastní kůži! Představení trvá 50 minut, tedy můžete zkombinovat s komentovanou prohlídkou v 18, 20 či 21 hodin.

18:00 – 22:00 hod. komentované prohlídky se zámeckým malířem Leonardem, vtipným a charizmatickým umělcem, který dokáže okouzlit naráz děti i dospělé. Leonardo provede zámkem, nechá nahlédnout do svého tajemného půdního ateliéru a představí vynálezy o něco slavnějšího italského kolegy. Komentované prohlídky se zámeckým malířem začínají vždy v celou hodinu od 18 do 22 hodin, poslední prohlídka ve 21 hodin.

18:00 – 22:00 hod. prohlídky bez průvodce; máte-li pro strach uděláno, můžete se na prohlídku zámku i výstavy vydat sami bez průvodce.

18:00 – 22:00 hod. dobroty a laskominy renesanční kuchyně k prodeji na zámeckém nádvoří. Přijďte ochutnat!

INFORMACE O VSTUPNÉM:
Jen kejklířské představení skupiny Aventyr na nádvoří: jednotné vstupné 100 Kč / osoba

Večerní prohlídka bez průvodce: Dospělí 90 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 60 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 250 Kč

Kejklířské představení + prohlídka bez průvodce:
Dospělí 160 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 120 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 490 Kč

Komentovaná prohlídka se zámeckým malířem:
Dospělí 120 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 80 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 350 Kč

Komentovaná prohlídka se zámeckým malířem + Kejklířské představení:
Dospělí 190 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 150 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 550 Kč

Využijte výhodné kombinované vstupné na divadlo a komentované prohlídky či prohlídky bez průvodce. Informace o vstupném a rezervace prohlídek na tel. 281 860 130.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hradozámecká noc 2020...

Wellness Hotel STEPPraha (8 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (10.3 km)

Top Hotel PrahaPraha (10.5 km)