Wannado festival - Sporťáček

Wannado festival - Sporťáček

Adresa:

Praha 4, Vltavanů 1542

Termín: 8.9.2018
Vstupné:

zdarma

8září sobota 10:00

Žánr: festivalypro dětisport


Vítejte ve světě Wannado! Největším sportovním festivalu v České republice pro děti i dospělé. WANNADO FESTIVAL, bývalý Festival Sporťáček, je největší náborový sportovní festival pro děti do 15 let.

Cílem festivalu WANNADO je přivést co nejvíce dětí ke sportu a vytvořit takový prostor, na kterém se setkají sportovní kluby, odborníci, známí sportovci, děti a jejich rodiče. Dětem se na jednom místě představí jednotlivé sporty tak, aby se mohly nejen podívat, ale také sporty v maximální možné míře vyzkoušet a rodiče mohli poznat klubové prostředí a lidi, kterým své dítě svěří.

Všichni návštěvníci mají také možnost se setkat se známými osobnostmi převážně ze sportovní oblasti. V průběhu celého dne na vás čekají různá exhibiční vystoupení, rozhovory se známými sportovci, autogramiády, program s maskoty, možnost zdolat unikátní překážkovou dráhu Wannado Ninja Race, vyzkoušet biatlonovou střelnici s překážkovou dráhou, různé soutěže a spoustu dalších zážitků. Akce se koná ve Sportovním areálu Hamr Braník.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Wannado festival -...

Hotel Braník Praha 4 (391 metrů)

Hotel Michael Praha 4 (1 012 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (6 km)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (5.9 km)