X MAS GALA 2018

X MAS GALA 2018

Adresa:

Praha 1, Náměstí Republiky 5

Termín: 18.12.2018

18prosinec úterý 19:30

Žánr: koncertyVánocekoncertykoledy


Vánoční koncert, na kterém zazní nejslavnější vánoční melodie a koledy v interpretaci Štefana MargityKateřiny KněžíkovéJiřího BrückleraFilharmonie Hradec Králové a dětského sboru Jitro pod taktovkou Roberta Jindry

Projekt X MAS GALA je pokračováním úspěšné série pražských předvánočních operních galakoncertů, které společnost BVA International realizovala v uplynulých deseti letech. K přípravě projektu X MAS GALA se vedle úspěšného CD Štefana Margity XMAS, za kterou obdržel zlatou desku, staly inspirací také tradiční vídeňské vánoční koncerty pod názvem „Christmas in Vienna", které se svým věhlasem staly díky CD a TV záznamům již tradiční součástí vánoční atmosféry. Význam vídeňského projektu vystihl například José Cura, když řekl: „Každý si chce alespoň jednou v životě zazpívat na Christmas in Vienna.".

Tuto inspiraci a tradici se pokusíme uskutečnit také v předvánoční Praze, v jednom z nejkrásnějších pražských koncertních sálů. Pozvání k účinkování na koncertě letos přijal světoznámý tenorista Štefan Margita, který si k účinkování přizval další dva hosty: sopranistku Kateřinu Kněžíkovou a barytonistu Jiřího Brücklera.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce X MAS GALA 2018

Barceló Old Town Praha Praha 1 (157 metrů)

Central Hotel Prague Praha 1 (187 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (50 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (537 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (921 m)