Ricky Martin v Praze

Ricky Martin v Praze

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 9.9.2018

Žánr: koncertyLatin pop Dance-pop Reggae Urban pop

Umělci: Ricky Martin


La Copa de la Vida nebo Livin La Vida Loca, kdo by neznal tyto legendární hity, které bořily hitparády po celém světě. Nyní s nimi dorazí poprvé do Prahy první muž latino popu.

Ricky Martin. Ricky Martin do dnešního dne vydal deset studiových alb, přičemž poslední z nich A Quien Quiera Escuchar (2015) získalo Cenu Grammy za nejlepší album latinského popu. Do Prahy dorazí po návštěvě Španělska, kde v průběhu srpna a září odehraje koncerty v deseti městech. Portorický rodák je rovněž dlouhodobě aktivní v charitativní činnosti. Založil Nadaci Rickyho Martina, která pomáhá dětem k lepšímu životu a také bojuje proti obchodování s lidmi. Má za sebou i několik hereckých rolí. Diváci si ho mohou pamatovat třeba z amerického seriálu GLEE, kde ztvárnil učitele španělštiny.

Do Česka, které je zatím jedinou další potvrzenou destinací v rámci turné, přiveze tento několikanásobný držitel ceny Grammy vyšperkovanou show a samozřejmě ty největší pecky jako La Bomba, Tal Vez, zmíněné La Copa de La Vida a Livin La Vida Loca, ale i novější hity Vente Pa' Ca a Fiebre. V největší tuzemské multifukční hale tedy diváci zažijí „to nejlepší z Rickyho“.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ricky Martin v Praze

Hotel Relax Inn Praha 9 (415 metrů)

WELLNESS HOTEL STEP Praha 9 (428 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3.7 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (4.7 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (4.6 km)