Apetit piknik

Apetit piknik

Adresa:

Praha 2, Havlíčkovy sady 1369

Termín: 16.6.2018
Vstupné:

zdarma

16červen sobota 10:00

Žánr: gastronomiefestivalgastrofestival


Osmý ročník populárního gastronomického festivalu již příští měsíc v pražské Grébovce V Praze dne 23. května, 2018 – Osmý ročník populárního kulinárního trhu a gastronomický festival časopisu Apetit se uskuteční v sobotu 16. června 2018 od 10 hodin ve vinohradském parku Grébovka. Vstup je opět pro všechny zdarma. Hlavním cílem Apetit pikniku je nabídnout návštěvníkům poctivé a kvalitní jídlo a pití.

Pod širým nebem tak všechny hosty pohostí amatérští kulináři i profesionální prodejci. Speciality ze všech koutů světa se představí ve více než 100 stáncích. Na své si přijde každý – milovníci masa i vegetariáni či vegani, nabízet se budou také sladkosti i zdravé dobroty, česká klasika i exotické chutě. Vše doplní bohatá nabídka nápojů včetně letních koktejlů. Se speciálním menu se připojí šest zážitkových restaurací.

Na loňský 7. ročník si cestu našlo více než 26 000 návštěvníků. Akce od počátku stojí na myšlence dát prostor amatérským kulinářům, což jí odlišuje od foodfestivalů úzce zaměřených na profesionální šéfkuchaře a prodejce. Účastí na Apetit pikniku zahájily svou kariéru úspěšné značky jako výrobce paštik Čongrády, manželská dvojice Naše kaše či cukrářství Zuzany Dvořákové Laskominy.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Apetit piknik

Pension Beetle Praha 2 (250 metrů)

Hotel Máchova Praha 2 (417 metrů)