Letní scéna Harfa: Co vy na to, pane Šmoldasi?

Letní scéna Harfa: Co vy na to, pane Šmoldasi?

Adresa:

Praha 9, Českomoravská 2420/15a

Termín: 15.7.2021 v 20:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

499 Kč

15červenec čtvrtek 20:00

Žánr: divadlotalk show zábava humor letní scéna Galerie Harfa Praha

Umělci: Ivo ŠmoldasViktor Sodoma


Večer plný humoru s oblíbeným moderátorem, básníkem a překladatelem Ivo Šmoldasem. O hudební doprovod se postará zpěvák Viktor Sodoma.

Ivo Šmoldas
Známý český básník, překladatel, scénárista, kulturní publicista, redaktor, nakladatel a moderátor Ivo Šmoldas se narodil 23. července 1955 v Prostějově.

Studoval češtinu a angličtinu na Filozofické fakultě UK a následně pracoval v nakladatelství Český spisovatel. Zde pracoval jako redaktor nejprve klasické literatury a poté poezie. Později se zde vypracoval i do vysokých řídících pozic. Už v osmdesátých letech hojně přispíval do nejrůznějších literárních časopisů a vydal i několik básnických a publicistických knih. V devadesátých letech krátce působil jako ředitel v nakladatelství Columbus a později spoluzaložil soukromé vydavatelství Apsida.

V současnosti pracuje jako umělec na volné noze. Překládá ze slovenštiny a angličtiny, spolupracuje s rozhlasem a televizí a v České televizi nepravidelně působí jako moderátor pořadů s kulturní tématikou. V poslední době se ale odstává do povědomí diváků hlavně jako vyhledávaný moderátor a oblíbený host různých televizních show a zábavných pořadech, jakožto muž s pohotovými a vtipnými reakcemi.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní scéna Harfa: Co...

Wellness Hotel STEPPraha (562 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (3.4 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3.8 km)