Jason Derulo v Praze

Jason Derulo v Praze

Adresa:

Praha 7, Za elektrárnou 419

Termín: 25.10.2018 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

390 - 1790,-

25říjen čtvrtek 19:00

Žánr: koncertypop

Umělci: Jason Derulo


Autor a interpret skladby COLORS - hymny letošního Mistrovství světa ve fotbale - JASON DERULO - zpěvák, skladatel, tanečník a choreograf - nejúspěšnější popový zpěvák současnosti - v mnohém připomíná legendárního Michaela Jacksona - přijede poprvé za svou kariéru do České republiky.

JASON DERULO – 2SIDES WORLD TOUR

 • Special guests: MARCUS&MARTINUS
 • Support Act: LZ7

Pražský koncert v rámci představí všechno nejlepší, co nám Jason Derulo může nabídnout – velkolepou show se všemi hity, skvělé taneční choreografie a jedinečné projekce. Na koncertě v Praze budou speciálního hosté hvězdná norská dvojčata Marcus&Martinus, celý koncert zahájí skupina LZ7 z Manchesteru.

Společnost FP PRO získala právo i čest uspořádat koncert Jasona Derula 25. října v Praze, Tipsport Areně. „Věříme, že koncert bude vyprodaný a že si fanoušci nenechají nejúchvatnějšího popového zpěváka současně ujít. Jason Derulo mně osobně velmi připomíná legendárního Michaela Jacksona. Skvěle tančí, úchvatně zpívá a to že si sám píše skladby je k neuvěření. Všechny srdečně na tento koncert zveme, opravdu to bude neopakovatelný zážitek. Nejlepší zpěváci z USA nejezdí do Evropy příliš často, a tak to může být na dlouhou dobu jediná šance vidět Jasona naživo“ říká Miroslav Bučko, producent koncertu.

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7
 • Podnik

  Praha 7, Bubenská 1
 • SaSaZU

  Praha 7, Bubenské nábř. 306/13
 • Mecca

  Praha 7, U Průhonu 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Jason Derulo v Praze

Hotel Expo Praha 7 (123 metrů)

Residence VYSTA Praha 7 - Holešovice (163 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2.2 km)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (2.9 km)