Komentovaná prohlídka konzervátorských dílen Muzea hlavního města Prahy

Komentovaná prohlídka konzervátorských dílen Muzea hlavního města Prahy

Adresa:

Praha 8, Na Poříčí 52

Termín: 18.9.2018
Vstupné:

250 Kč

18září úterý 16:30

Žánr: ostatní akceprohlídka


Přijďte si prohlédnout konzervátorské dílny Muzea hlavního města Prahy a setkat se s konzervátory v jejich pracovním prostředí.

Dozvíte se, co vše předchází tomu, než se exponáty vystaví a poslechnout si od odborníků jaké individuální postupy volí pro práci s jednotlivými předměty.

V rámci výstavy Konzervovaná minulost, kterou můžete, až do října navštívit v domě U Zlatého prstenu si pro Vás Muzeum hlavního města Prahy připravilo zajímavý program v podobě komentované prohlídky svých konzervátorských dílen, které muzeum vlastní již od roku 1965.

Znáte výsledky jejich práce, ale neumíte si představit, co vše se za ní skrývá? Konzervátoři bývají návštěvníkům skryti a jejich práce není veřejnosti běžně známá.  Prohlédněte si místo, kde se snoubí nejrůznější dovednosti a znalosti odborníků, kteří se starají o život předmětů. Bude vám poodhaleno tajemství mnohdy až titěrné práce.

Komentovaná prohlídka je určena pouze omezenému počtu zájemců, max. 15 lidí. V případě vašeho zájmu se neváhejte registrovat prostřednictvím emailu: schneider@muzeumprahy.cz

Kdy:

úterý 18. 9. 2018, 16:30

Kde:

Pod Viaduktem 2595, Praha 5

Jak:

registrace na mailu: schneider@muzeumprahy.cz

max. 15 lidí

Cena: 250 Kč

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Komentovaná prohlídka...

A Plus hostel Praha 1 (89 metrů)

PENZION Křižíkova Praha 8 (167 metrů)