Black Swan Security Congress

Black Swan Security Congress

Adresa:

Praha 7, Dělnická 43

Termín: 18.5.2018 19.5.2018
Vstupné:

990

18kvě - 19kvě celý den

Žánr: ostatní akcekonferencepřednáškyinternet


Dva dny plné přednášek a diskusí na téma často podceňovaných bezpečnostních rizik na internetu pořádá Paralelní polis v pražských Holešovicích. Akce s názvem Black Swan Security Congress bude od pátku 18. do soboty 19. května hostit etické hackery a experty na IT bezpečnost převážně z Česka a Slovenska.

Ti účastníkům vysvětlí, jaká rizika nese fenomén „černé labutě a jak se před ním mohou chránit. Nová legislativa Evropské unie o ochraně osobních údajů, zákon o kybernetické bezpečnosti a mnoho dalších norem a předpisů usiluje o centrálně řízené snižování IT rizik, avšak pouze těch známých a snadno uchopitelných. Tím ale dochází k dramatickému nárůstu rizik zvaných „černé labutě“, které se vyskytují pouze s malou pravděpodobností, zato mohou mít zničující dopady nejen na organizace. „Bezpečnostní rizika nazývaná ‚black swans‘ nabývají enormních rozměrů a běžné organizace před nimi raději zavírají oči.

Proto pořádáme kongres, na kterém budou IT experti diskutovat s účastníky o častých bezpečnostních chybách a zároveň představí možnosti ochrany,“ seznamuje se záměrem Black Swan Security kongresu pořadatel Martin Leskovjan z Paralelní Polis. Na kongresu vystoupí odborník na bezpečnost a kryptoměny Juraj Bednár, tvůrce nejuznávanějšího zabezpečeného úložiště na kryptoměny Trezor a zkušený hacker Pavol Rusnák, etická hackerka Liora Amina Beriša ze Srbska a řada dalších odborníků na moderní technologie převážně z Česka a Slovenska.

Akci pořadatelé zahájí v pátek večer 18. května širší panelovou diskuzí. V sobotu potom přijdou na řadu témata jako nedostatky monitorovacích systémů, ukázky fatálních kyberútoků nebo silné a slabé stránky bezpečnostních koncepcí uvnitř organizací. Zazní zde také důvody, proč jsou podle řečníků decentralizované kryptotechnologie evolučně vyspělejší a odolnější než jejich nejmodernější centralizované protějšky.

Po celodenním programu nabitém přednáškami a workshopy bude následovat neformální akce na rozloučenou. Každý, koho zajímá bezpečnost nejen na internetu, si může zakoupit lístky na Black Swan Security Congress na stránkách Paralelní Polis nebo osobně v Bitcoin Coffee v pražských Holešovicích. Kongres začíná v pátek večer 18. května a potrvá až do večera následujícího dne v prostorách Paralelní Polis na adrese Dělnická 43, Praha 7.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Black Swan Security...

Extol Inn Praha 7 (240 metrů)

LEON Hotel Praha 7 (456 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2.4 km)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (2.5 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (2.9 km)