#Followoforfollow - Imerzivní performance

Adresa:

Praha 1, Soukenická 29

Termín: 29.5.2018 v 19:30 hod. (úterý)
Vstupné:

100-120

29květen úterý 19:30

Žánr: divadlo


Imerzivní Instagramová performance Přijměte naše pozvání a přisedněte si k nám k jídelnímu stolu, kde budeme provádět všelijaké procesy zkrášlování a standardizace na různých objektech, kterým jsou běžně vystavována ženská těla. #Instagram-performance #object-performance #wouldyouliketoshare(with)us? #bringyourphone #instafood #instabeauty #followusoninstagram #likeforlike #followforfollow

První myšlenky uživatele Instagramu: “Co to je? Prostor, realita, která extrapoluje náš každodenní stav bytí do sdíleného transmediálního bunkru. Neustále vnímáme mnoho různých prostorů, časů, realit. #images, #feelings, #memories, #travelling back in time – neustále se zabýváme svou touhou po něčem jiném. Co všechno o sobě prozrazujeme úmyslně? Uvědomujeme si, co skutečně vidíme, když si prohlížíme Instagram?

Věříme, že jsme tak schopni obsáhnout větší prostor? Když vnímáme vše, nepojímáme větší celek, ale pouze se zahlcujeme ruchy. Vstupujeme do prostoru, v němž je naše vnímání narušeno – a kde bude komponována krása.“ Koncept, performance a scénografie: Maria Huber (Německo), Rosa Wallbrecher (Rakousko), Carolina Arandia (Argentina) Dramaturgie: Sarah Kemp (Velká Británie) Supervize: Braňo Mazúch (Slovensko) 

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

17červen neděle 19:00

Tosca

, Národní 1 Divadlo

1červen pátek 19:00

5červen úterý 19:00

La Traviata

, Křižíkova 8 Divadlo

12červen úterý 19:00

Carmen

, Národní 1 Divadlo

Ubytování v okolí akce #Followoforfollow -...

Hotel CLEMENT Praha 1 (47 metrů)

Boutique hotel MOODs Praha 1 (56 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (551 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (914 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 402 m)