Festival pražské bloumající veřejnosti Habrovka 2018

Adresa:

Praha 4, U Habrovky 2

Termín: 1.6.2018 2.6.2018
Vstupné:

250 Kč

1čer - 2čer celý den

Žánr: festivaly


Festival pražské bloumající veřejnosti Habrovka promění ve dnech 1. a 2. června 2018 zahradu kostela sv. Františka v Praze 4 v jednu velkou literární kavárnu – místo, kde se poezie potká s hudbou a divadlem. Chybět nebudou ani knižní novinky zajímavých nakladatelství, tematické workshopy, autorská čtení a dobrá káva.

O tu správnou hudební atmosféru se postará znovuzrozená kapela Minus123minut, šestnáctičlenná superskupina Zvíře jménem Podzim, jedinečný Big Band VOŠ Konzervatoře Jaroslava Ježka pod taktovkou Milana Svobody, balkánskými rytmy inspirovaní Tygroo, Vanua 2, kterou tvoří rytmická sekce Blue Effectu Radima Hladíka rozšířená o zpěváka se „sealovským“ hlasem Yannicka Teviho, zpívající básník Oldřich Janota, držitelé Anděla, cimbálovka Ponk z Brna, rock’n'rollově punkoví Queens of Everything, elektroničtí Nvmeri ze Slovenska a další.

Téma festivalu se odrazí i v divadelním programu – uvidíte představení Kukačka inspirované osudem básníka Erwina Kukuczky či hru o kávě a klevetách Kaffeeklatsch. Nejen se slovy si pohraje pražská improvizační skupina 20 000 Židů pod mořem a speciálně pro Habrovku vznikne performance Tělo slov vytvořená skupinou akrobatů, scénografů a hudebníků. Sobotní dopoledne bude tradičně věnované dětem. Čeká na ně Loutkoviště – loutkové hřiště, kde si mohou děti sami zahrát svou pohádku.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival pražské...

Pension Na Stráni Praha 4 Krč (203 metrů)

Pension Nika Praha 4 (286 metrů)